Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért, mert nem értek egyet a...

Azért, mert nem értek egyet a kormánnyal miért szid a magyarok többsége azzal, hogy hazaáruló kommunista?

Figyelt kérdés

Nem vallom magam egy politikai szakértőnek,sem gazdasági elemzőnek,azonban a családom és a saját bőrömön is azt tapasztalom,hogy ez a kormány valamiért nem a szegényeket és a középosztálybelieket szolgálja.


Ilyenekkel,hogy a stadionokra költött pénzek esetleg jobb helyen is lehetnének már nem is érvelek,mert valamiért senki nem foglalkozik velük.

Azonban amikor azt látom,hogy a nyugdíjasok sírva imádkoznak Orbán Viktorért,az egekbe magasztalják és azt állítják,hogy minden fiatal aki külföldön próbál szerencsét(pl:Én) az hazaáruló,na az mellett nem tudok elmenni szó nélkül.


Ilyenkor azzal jönnek,hogy akinek nem tetszik,hogy ilyen ütemben fejlődik az ország,hogy megvédjük a kultúránkat a migráns hordától,és hogy 2010 óta ipari forradalom van itthon,és hogy ekkora fejlődés van, az egy cionista,balnáci,"Gyurcsótány-seggnyaló" zsidóbérenc, EU párti,hazaáruló mocskos elvtárs.


Csak ezeket a jelzőket említem,mert ezeket kb mind megkaptam,és hogy rohadjak meg ott ahol vagyok,mert nem munkálkodom egy szebb Magyarországért.


Nem értem miért ilyen a magyarság többsége.

Ismerek olyat,aki a devizahitele miatt ment ki,feleségét és a 2 éves gyerekét hátrahagyva annak reményében,hogy annak a gyereknek ne kelljen nélkülöznie,mert itthon szakmával és 7 év tapasztalattal 80 ezer forintot ígérnének neki.


A kérdés nem provokatív,inkább érdeklődöm,hogy Ti ezt hogy gondoljátok?


2016. jún. 14. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Akkor én úgy tűnik, csak a magyarság kisebbségével vagyok kapcsolatban, mert egyetlen embert sem ismerek, aki szeretné ezt a kormányt.
2016. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki meg egyetért a kormánnyal az meg bira. Az jobb?
2016. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Leginkább az ért egyet a kormánnyal akinek gyereke van. Jóval több pénzt visz haza fizetésként mint az elõzõ kormányok alatt. És hüle lenne a pénztárcája ellen szavazni,
2016. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Sajnos amikor hazalátogatok,nem találkozok olyan emberrel,aki elégedetlen lenne. Mindenki szerint ez így tökéletes,hogy soha nem volt még ekkora jólét itthon,és aki a szájára veszi Viktort,annak szinte nekiugranak.


Ez még nem is lenne probléma,hiszen ha nekik jó és boldogok,akkor áldásom rájuk. Csak az zavar,hogy aki nem ért egyet a kormánnyal az nem MAGYAR.

2016. jún. 14. 23:16
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

#3


Igen, hihetetlenül többet keres. Főleg az, akinek már amúgy is magas volt a fizetése, mert az akár több százezerrel is többet kap, míg a csóró átlag még mindig nem mer gyereket vállalni arra a plusz pár ezer forintra, amit amúgy is simán elvisz a rakat új adó, ami 2010 óta be lett vezetve.


A kérdésre a válasz egyébként az, hogy a magyarok egy igénytelen, balkáni, félázsiai nép, aminek a hátán szántani is lehetne, csak legyen nemzeti színű az eke és akkor készek akármennyit is szenvedni érte.


Amikor meg valaki azt merészeli mondani rájuk, hogy genetikusan alattvalók és jobbágynépség, akkor meg vérig vannak sértve, hogy "mitképzőszte?!", de azért holnap csak felkelnek hajnalban, hogy havi 100-ért járjanak robotolni három műszakba, a belüket kidolgozva a nagyuruknak.

2016. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Nehezen tudom elképzelni, hogy azért kapnád ezeket a jelzőket, mert kimentél dolgozni többszörös fizetésért.

Régen nem igazán volt erre lehetőség, most meg van, sokan élnek vele. Viszont ha valaki abban a stílusban osztja az észt, mint pl. itt az 5., arról én sem tudnék kedvesebb hangnemben beszélni.

2016. jún. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem,hogy miért kell mindent utálni,ami idegen,ami nem magyar,ami külföld.

Szidjuk az EU-t,hogy züllött nyugat,erkölcs és szellemi fertő,liberális kapitalista imperalista gyarmattartó...

közben meg Uniós pénzből egy járda sem tudna épülni itthon.

Szó szerint háborúnak fogjuk fel ezeket a migránsokat,akiket máglyán kellene elégetni,felrúgjuk az Uniós szabályzatot a befogadást illetően is.


Én ezekből kiindulva nem értek egyet a kormánnyal. Emiatt kevésbé számítok magyarnak?

2016. jún. 14. 23:43
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

3# az ilyeneket úgy bírom, hogy akinek gyereke van, annak könnyű.

Persze, adókedvezmény meg anyám kínja. Meg még mit nem. És a gyereket ki fogja etetni? Ruházni? Iskolába járatni? Amikor nagyobb lesz, buliba zsebpénzt adni?


Persze, én vállaltam gyereket és tudtam, hogy milyen költségekkel jár, na de senki ne állítsa már azt, hogy én királyként élek mert van 2 gyerekem. A bruttó 200 nekem is bruttó 200, ugyanúgy mint neked.


A kérdésre: engem már azért is szóltak le ( Fideszesek ), mert nem a Fideszt támogatom és hogy hazaáruló vagyok. Ez van, sajnos a kormány munkája sikeres, mármint abban az értelemben, hogy az oktatás egy nagy nulla, az emberek jó része tudatlan és néhány propaganda reklámmal meg lehet őket venni kilóra.

2016. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Uniós pénz nélkül * így helyes
2016. jún. 14. 23:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Te valami másik Magyarországon élsz?
2016. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!