Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkérdezhetem, hogy mégis...

Megkérdezhetem, hogy mégis azok akik ma kimentek fütyülni a Kossuth térre, annak úgy mi értelme és céja lett volna?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 21:36
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
5%

Juhàsz egy közönséges patkàny. Nincs helye egy ünnepen. Csak a rendet akarta bontani.


USA-ban valóban nem ilyenek az àllapotok a kórhàzakban, mert ott van benne pènz. Itthon nincs! Nem èrtitek? A "kisember" befizetèsei egy kis kezelèsre sem elèg. MSZP 8 ève alatt mindenki aranyat sza*t? Minden jó volt?

2016. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Egerben speciel sokkal jobb viszonyok voltak, mikor Hospinvest volt. Érdekes akkor nem kellett 6-8 órát egy varrat kiszedésre várni, majd otthon a tükör előtt kiszedni a maradékot.
2016. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
A kérdésre visszatérve, szerintem az Március 15. és Október 23. elvesztette a nemzeti ünnep jellegét. Egyszer szívesen megnézném, hogy ekkora tömegek mennének-e ki a Kossuth-térre, ha tényleg csak műsor lenne és nem hívnánk mindenféle vendégeket, hanem maximum a Köztársági Elnök tartana egy beszédet, vagy még ő se.
2016. okt. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
21%
Én ott voltam a tömegben, és nem azért, mert fideszes vagyok, hanem mert kiváncsi voltam mi lesz ott. De nagyon zavart a fütyülés, és szégyelltem magam helyettük is. Amúgy fütyültek mondjuk 20an onnan hátulról, aztán úgy akarja eladni a média mintha a fél tömeg kifütyülte volna orbánt, de mind1...
2016. okt. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
85%

Először a tv székházat akartuk felgyújtani, meg néhány autót, csak rájöttünk, hogy ezt a poént már elsütötték eljöttünk 10 évvel.


Aztán arra gondoltunk felkötjük a politikusokat a körúton a kandeláberekre, de azt meg 60 éve csinálták.


Végül a kifütyülés mellett döntöttünk. Majd még gondolkozunk, mit lehetne csinálni legközelebb, hogy jobb ország legyen ez a pöcegödör.

2016. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
85%

Viccesek ezek a "meggyalázták a nemzeti ünnepet a sípolók" dumák...


Október 23. EZ AZ A NAP, ami arról szólt anno hogy az emberek egy számottevő tömege nem kért tovább valamiből és mivel erre nem látott más módot hogy érvényt szerezzen, tiltakozni kezdett. Ebből lett ez a dicsőséges nap.

Nyilván, most nincs ilyen nagy baj. De aki nem látja azt a lehetőséget és tendenciát a mostani kormányban, hogy nemsokára ők is olyan eltávolíthatatlanok lesznek majd, akiket csak forradalommal lehet leváltani, az nem is akarja látni (kérdés hogy akkor viszont mit lát)


Aki úgy gondolja hogy nincs joga (?) valaki(k)nek kifütyülnie egy álszent, populista, népét az orránál fogva vezető miniszterelnököt, az nem látja tisztán 56 értékeit.

2016. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
87%

,,Október 23. EZ AZ A NAP, ami arról szólt anno hogy az emberek egy számottevő tömege nem kért tovább valamiből és mivel erre nem látott más módot hogy érvényt szerezzen, tiltakozni kezdett."

Az a gond, hogy akik kimentek fütyülni nem abból nem kérnek, amik Orbánék csinálnka. Ők ugyanezeket az állapotokat akarják, csak más szereplőkkel, nem Fidesszel, hanem azzal az ellenzéki párttal, akivel éppen szimpatizál.

2016. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

"Először a tv székházat akartuk felgyújtani, meg néhány autót, csak rájöttünk, hogy ezt a poént már elsütötték eljöttünk 10 évvel.


Aztán arra gondoltunk felkötjük a politikusokat a körúton a kandeláberekre, de azt meg 60 éve csinálták."


Igen, és minden ilyen után egyre szarabb lett az ország helyzete!

2016. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nem azért fütyültek, mert ők úgy akarták, hanem ezt az ellenzék lefizette őket! Ha tényleg az ország és a nép sorsa érdekelné őket, akkor ugyanúgy tüntetnének az mszp meg a többi párt ellen is, hiszen ők is kirabolták az országot! Az meg vajmi kevés indok, hogy "ők kevésbé". Ha van valamennyi vagyonod, és valaki ellop belőle 100 ezret, más valaki meg 500 ezret, akkor melyikre haragszol jobban? Mert én nagyjából mindkettőre ugyan úgy!
2016. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy aki fütyült, az le akarja váltani ezt a rendszert. Ha tetszik, ha nem, valamilyen párt mellé oda kell állnia ehhez. Én pl. nem tudok még elköteleződni mert nagy a zavar az ellenzékben. Egy biztos, hogy nagyon baljós minden jel ami OV és a kormány körül alakul jelenleg. Pedig rájuk is szavaztam már, nem is egyszer. Mondjuk úgy, hogy másra még soha.


Az ellenzék lefizette őket? Nem hiszem, itt a felháborodás (a nem jobboldali gondolkodású emberek körében) olyan mértékű, hogy nem kell egy petákot sem fizetni azért hogy kimenjenek. Való igaz hogy bátorították is őket az ellenzéki pártok, ilyen a politika.

Drágaszívem, szerinted a kormány mennyit fizet azért, hogy odabusziztassanak komplett nyugdíjasklubokat meg mittudomén kiket... Igazad van, mindegyik lopott. De akkor most jól értem, hogy beismerted hogy a mostaniak lopták a legtöbbet? Őőőő... igaz lehet hogy ez tényleg nem bosszant téged?


Én egy nyugodt életet élő ember vagyok aki nem szokott háborogni, életemben egyszer voltam összesen tüntetésen (régen... és az a Fidesz szervezésében volt!). De eljöhet a pillanat amikor én is megyek fütyülni. Ingyen.

2016. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!