Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ungváry és sokan mások miért...

Ungváry és sokan mások miért gondolják azt, hogy a sípolás egy beszéd alatt folyamatosan az elejétől vélemény nyílvánítási jog, és nem pedig bunkóság?

Figyelt kérdés
Ha végighallgatja a beszédet és utána kifütyüli akkor, amikor mások tapsolnak az a vélemény nyilvánítás!

2016. okt. 25. 10:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%

"Akkor sem számított annak, ma sem az"


De akkor a jobboldali ellenzék azt mondta!

2016. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem a beszédre nyilvánítottak véleményt, hanem a beszélő személyére. Így akkor is járt volna a fütty, ha meg sem szólal.
2016. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
senki nem kérdés a kérdésre függetlenül válaszolni, hanem azt hiszik, hogy jobboldali vagy Fideszes vagyok és kettős mércéről beszélnek, miközben én most egy konkrét dologról kérdeztem, egy dolgot szeretném megmérni és objektív módon, engem most más eset nem érdekel, de ha az is ilyen eset volt, akkor arra is vonatkozna természetesen a megállapítás, nem akarok kettős mércével mérni semmit, de ez fel sem merül, nem érdekel, hogy Orbán beszélt és hogy ki fütyült, hanem erről a viselkedésről szeretnék beszélni, ami egy ovodás viselkedés, csak mivel a jogban szerepel a véleménynyilvánítás, mint fogalom, gondoltam, hogy jó lenne tisztába tenni, mert én nem vagyok jogász, de a szavakat én így értelmezném
2016. okt. 25. 11:02
 14/29 anonim ***** válasza:
6%

"De akkor a jobboldali ellenzék azt mondta!'


Kit érdekel, hogy mit mondott? Ha azt mondták volna, hogy szabad embert ölni, akkor puffogtatnál össze-vissza az utcán, vagy mi van?

2016. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%
10 éve még orbán is gy gondolta. :-p
2016. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%

A 12-es fogalmazta meg a lényeget.


A kifütyülés nem a beszéd tartalmának, hanem a szónoknak szólt. ily módon irreleváns, hogy mit mond, beszél-e egyáltalán.


Tehát: nem bunkóság, hanem véleménynyilvánítás.

2016. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
41%

Miért, bunkón nem lehet véleményt nyilvánítani?

Nem értem, hogy a kettő hol zárja ki egymást.

2016. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag szabad volt csinálniuk, csak az a kérdés mi értelme volt az egész akciónak. Attól, mert mentek a sípolás még nem fogják Orbánék abbahagyni a fütyülést. Nem ettől fog bukni Orbán, sőt ezzel megint példálózhat, hogy milyen az ellenzék, október 23-án se tudták tűrtöztetni magukat, stb. Szóval én az egész akciónak nem sok értelmét láttam.
2016. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%

# 18/18 Időpont ma 12:25


Ha vityáéknak bejött a székházgyújtogatás, hátha ez is. :-)

2016. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%
Vityáéknak nem a székházgyújtogatás jött be. Vityáék nem azzal nyernek azóta, hanem azzal, hogy ilyen ellenzék van, aki minden egyes akciójával többet árt magának, mint Vityának. Lásd ezt az akciót is.
2016. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!