Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem egészen értem. Vona azt...

Nem egészen értem. Vona azt mondta Orbánnak, hogy csak akkor támogatja a törvénymódosítást, ha a kötvényezést is abbahagyják. Erre a reakció?

Figyelt kérdés

Orbán azt mondta erre, hogy nem hagyja magát zsarolni. Közben mégis úgy néz ki, hogy véget vet a betelepülési kötvénynek. És közben mondja, továbbra is, hogy nem fog engedni a zsarolásnak.


A kérdés: Mi az, hogy nem enged a zsarolásnak, miközben épp azt teszi amire kérték?


Egyébként ez mennyire tekinthető zsarolásnak? Valamit valamiért, nem?


"-addi ide a kanalat

-nem adom *odaadja* "

kb ilyennek érzem/értem



2016. okt. 26. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem zsarolás, hanem politikai alku. Valamit valamiért. Kevés dolog van ingyen a mai világban.
2016. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 meszike91 ***** válasza:
94%
Orbánnak létszükséglet, hogy a jobbik megszavazza az alkotmánymódosítást. Viszont közben nem akar gyengének látszani.
2016. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Nincs már szükség arra, hogy kötvényeket bocsássunk ki. Vona meg egyszerűen idióta.
2016. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
3- ha nem annyi eszed lenne, mint egy marék lepkeszarnak, akkor nem osztanád az észt a tájékozatlanságod ellenére. Nézd már meg a Jobbik programját, nézz meg youtube-on 1-2 parlamenti vitát Vona és a Fidesz között, tájékozódj, és aztán puffogjál, mert ez sajnos hatalmas baromság volt, amit írtál. A Jobbik és Fidesz ég és föld, természetesen a Jobbik javára. Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok Jobbik szavazó.
2016. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
A letelep kötvényt amúgy is beszüntették volna mert nemzetközi nyomozás indult az ügyben, ezért mondták Vonának hogy ezt lebegtesse meg hogy ne legyen olyan nyilvánvaló hogy ösdzeálltak.
2016. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. NINCS ALKOTMÁNY!!!

2. A tákolmányukat (alaptörvény) akkor módosítja amikor akarja nem kell ehhez neki senki és semmi (DIKTATÚRA, demokratikus díszletek között...)

3. ELADJA AZ ORSZÁGOT (ki is a hazaáruló???)

erről ennyit...

2016. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6os

1, nem irtam hogy alkotmany

2, a fidesznek nincs meg a ketharmada, ezert van szuksege a jobbikra hozza

2016. okt. 27. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a szitu ugyanolyan nevetségesen átlátszó mint a vasárnapi boltzáras ügy vége... Aszondja a fidesz, nem hagyja magát zsarolni, majd a végén szépen magától dobja a levesbe a kötvény-bizniszt. A vasárnapi boltzárnál is ment a duma, hogy nem....nem engedünk, marad a boltzár. Aztán amikor körvonalazódott hogy ebből sajnos népszavazás lesz (na és az bizony érvényes lett volna!), akkor hirtelen benyögték hogy jaaa, csak egy évig volt próbaidőben (!) a rendszer. Mivaaan?

Az van, hogy Orbánék inkább csinálnak magunkból bolondot, minthogy valamikor is papíron, feketén-fehéren kimutatható lehessen a gyengeségük. Minden olyan helyzetet elkerülnek, amiben ennek a sansza benne van. Bármi áron.


Azért valahol örülök ezeknek a helyzeteknek. Mert ilyenkor látom hogy már nagyon kínlódnak. Előbb-utóbb valahol belesétálnak egy akkora kakiba amiből nem tudnak kiszállni. Az egész világ ezt figyeli lassan.

2016. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!