Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bebizonyítod hogy a Jobbik...

Bebizonyítod hogy a Jobbik rasszista, antiszemita, fasiszta?

Figyelt kérdés
Legalább egyet mondjatok... kiváncsian várom
2010. ápr. 27. 14:32
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

A jobbik elhatárolódott a Kuructól, mikor azt mondta h minden cigány legyen öngyilkos.


Morvait meg t isztelem, becsülöm, hogy ilyet le mert írni. Nehogy már akárki, legyen az zsidó, cigány, magyar, keresztény, tök mind1, gyalázza őt. Még jó hogy megvédi magát. Vagy szerinted az eddigi kormányok a követendő példakép, akik csak másodlagos fontosságúnak tartják az országot? Ne viccelj már.

2010. ápr. 27. 15:15
 12/47 A kérdező kommentje:
Jah és a jobbik nem keni rá a zsidókra az összes problémát. Csak azzal van bajuk, hogy Simon Peresz "felvásárolja" az országot, és senki sem tesz ellene semmit. Még csak meg sem említették a parlamenti pártok. Ennyi a felelősségtudatuk? Egy 2/3os pártot nem izgat ha egy külföldi államfő ilyet kijelent?
2010. ápr. 27. 15:16
 13/47 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan már, miért izgatná? Le vannak pacsizva a Likuddal. Kuss a nevük.
2010. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek! A jobbik az első, aki ki meri mondani azt, amit ki kell (cigánybűnözés,stb...)

A jobbik nem alapoz a több százezer cigány szavazatra.

Igaz, nem kell több képviselő belőlük, nem kell nagyobb hatalom, de mindenképp kellenek a parlamentbe ,hogy végre legyen valaki, aki beszól (akár durván is) a sumák politikusoknak.

2010. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
37%

Egyedül romákra kenik egészésben a rossz közbiztonságot, azzal, hogy állandóan a "cigánybűnözés" pártállami fogalmával dobáloznak. A magyarbűnözésről miért nem hallok annyit? A Fanyar Gárdát meg puszta hagyományőrzésből kiküldik a cigánysorra vonulgatni. Miért csak akkor vonulnak, ha roma volt az elkövető?

Nem nagyon van mit bebizonyítani, mert midnenki látja, legfeljebb nem akarja beismerni. De azt tagadom, hogy fasiszta lenne. Nem az, legfeljebb horthysta.


De egyébként a legegyszerűbb, ha meghallgastsz egy jobbikost... Láttam én már két gárdistát, miközben arról diskurált, hogyan kellene kiírtani a zsidókat.

2010. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
26%
és amúgy az a párt, aki a tagjai között neonácikat, fasisztákat, skinheadeket stb tűr meg (vagy inkább ők a szavazóbázis gerince?), az ne mondja, hogy nem azok...
2010. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert magyarok nem igazán gyilkolgatnak 200 Ft-ért. Ez tény. Úgyse tudod megmásítani. Nem mondom hogy nincsenek magyar származású gyilkosok, de azok nem aprópénzért, és nem csak cigányt gyilkolnak. Természetesen elítélem azokat a rasszista támadásokat is, amelyeket magyarok cigányok ellen követnek el. Na tudod ez a különbség a kettő nép között. Hogy az egyik még a középkorban él, a másik meg szeretne fejlődni, de folyton visszahúzza egy olyan nép, amelynek nincs normális történelme, amire büszke lehetne, az egész történelmük arról szól, hogy hogyan lehet rátelepedni a fehér emberre.


Azt is elhiszem hogy vannak olyan gárdisták, akik fasiszták, ettől függetlenül nem mind az, sőt a legnagyobb részük nem az.

2010. ápr. 27. 15:51
 18/47 A kérdező kommentje:

79%-os


Mióta határoz meg egy pártot a szavazóbázisa? A jobbik egyenlő félként kezeli a cigányokat. A többi párt nem ezt teszi, ennyi. A fasiszták jóhogy odaszavaznak, de biztos vagyok benne, ha lenne egy olyan párt, amely diktatúrát vezetne be, arra szavaznának, bár ilyen nem létezik, és nem is létezhet :)

2010. ápr. 27. 15:53
 19/47 anonim ***** válasza:
17%

"Mióta határoz meg egy pártot a szavazóbázisa?"

Nem érted, mire gondolok. Azzal, hogy nem ítéli el pl a faji kirekesztést hirdetőket, sőt velük koccint, szerintem elég egyértelmű "jel"...


"A jobbik egyenlő félként kezeli a cigányokat."

Például, amikor nem engednek be cigányokat jobbik gyűlésre? Vagy mikor Vona azért nem fog kezet valakivel (vagyis megalázza), mert cigány?

2010. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
74%

"Például, amikor nem engednek be cigányokat jobbik gyűlésre? Vagy mikor Vona azért nem fog kezet valakivel (vagyis megalázza), mert cigány?"


Amikor voltam jobbik fórumon a városunkban, nem is egy cigány ember volt. Vona Gábor kezét pedig egy öreg cigányasszony szorongatta, és drukkolt neki. Ennyit a gonosz Vonáról. A saját szememmel láttam, mivel ott voltam.

2010. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!