Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bebizonyítod hogy a Jobbik...

Bebizonyítod hogy a Jobbik rasszista, antiszemita, fasiszta?

Figyelt kérdés
Legalább egyet mondjatok... kiváncsian várom
2010. ápr. 27. 14:32
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
78%

Bárki bármit mondd, a cigány élősködésnek véget kell vetni.

- Kapnak ingyen lakást, én meg 25 évig törlesztem a panel lakásom?

- Lopnak, kirabolnak embereket, és megélhetési bűnözés néven elengedik őket?

- Az ország börtöneinek lakossága 90%-ban cigány?

- Ölnek 200 Ft-ért, vagy csak úgy szórakozásból?

- Élősködnek, nem dolgoznak, joguk van de kötelességük nincs?

- Szaporodnak, mert megélhetési forrás a gyerekcsinálás?

- Félsz, ha megjelennek csordában a metrón, villamoson, stb..?


Ha ez normális, akkor igen...csak így tovább, és támogatni kell a besz@ri, lépni nem merő politikusokat.


A jobbik "hatalma" arra lesz jó, hogy kinyissa az emberek szemét, hogy ez nem mehet így tovább. Megjegyzem tényleg elég a jobbik hatalmából ennyi, nem kell több tér nekik, de ENNYI IGENIS KELL!


A jobbik programjában (letölthető) nem az szerepel ,hogy ki kell írtani őket, hanem az, hogy munkára, tanulásra, beilleszkedésre KÉNYSZERÍTENI! Nem kérni, pénzzel segíteni, hanem KÉNYSZERÍTENI!


És akárhogy is fáj ,erre szükség van!

2010. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
36%

Igen, előző egyetértek RÉSZBEN! Az a baj, hogy nem azt írják, hogy az ilyen életmódot folytatókkal (ezeknek nagyrésze valóban cigány), hanem, hogy A cigányokkal...

Most ezzel ugye értjük mi a baj.

2010. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
85%

Persze...értjük. De lehet másképp?

Nem igazán... Nem tartana itt az ország, ha nem kellene eltartani 1 millió cigányt. Ez tény, az adatok azok adatok és kész. Nem lehet mellébeszélni. Vagyis lehet, mert eddig ez történt. És azt hiszem, ennyi élősködés, kihasználtság után igenis van jogunk azt mondani, hogy elég.

2010. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
80%

A másik meg az, hogy ők kisebbség, akiknek alapvető kötelességük lenne a beilleszkedés. Ezek erre képtelenek.

Nyilván általános (nevén nem nevezve a cél népcsoportot) törvényt kell hozni,de a végeredménye ennek az lenne, hogy 99%-ban a cigányokat érintené. Csak épp nincs nevén nevezve a dolog...nem mindegy? :) Tudom nem....de mégis.. :)


Mondta valaki, hogy " Ha egy népet az egész világon ismernek, és utálnak, akkor nem az egész világ a hibás"

2010. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem igen. De nem azért, mert maga a párt olyan, hanem azért, mert a fent említett szélsőségesek mind mind a Jobbikra szavaztak. És azért lássuk be, valami oka ennek is van. Még ha a hibás kommunikáció, akkor is.


De amúgy ennyire durva jelzőket Én sem mondanék rájuk.

2010. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
85%

"A másik meg az, hogy ők kisebbség, akiknek alapvető kötelességük lenne a beilleszkedés. Ezek erre képtelenek. "



Én mindig azt szoktam mondani, hogy itt élnek köztünk több száz éve, mégsem tudtak beilleszkedni. És szerintem ez elég nagy szégyen... :(

2010. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
57%
Nem.Mert semminek veszem, nem érdekel:)Csak ellenzék és abban is csak második...
2010. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

De hol mondta a Jobbik hogy nem ítéli el a faji kirekesztőket? A Fidesz, LMP, MSZP mondta már így? Nem tudom, lehet mondta lehet nem. Végülis akkor mindentől el lehet határolódni gyerekes módon, teljesen felesleges. Most minek csináljon a Jobbik egy 1000. sajtótákékzotatót, arról, hogy elhatárolódik a rasszistáktól... Ezt nem bírom felfogni.


"Szerintem igen. De nem azért, mert maga a párt olyan, hanem azért, mert a fent említett szélsőségesek mind mind a Jobbikra szavaztak. És azért lássuk be, valami oka ennek is van. Még ha a hibás kommunikáció, akkor is."


Ezt nem értem. Szóval mégiscsak azt mondod hogy a szavazók határozzák meg a pártot? Csak tudod, adott egy fasiszta ember, kire szavazzon? Nos, itt teljesen egyértelmű, hogy arra szavaz, akinek a kormányzása alatt lesz rosszabb a helyzete a kisebbségnek. Ennyi. Ettől még nem lesz az egész Jobbik fasiszta...


Remélem értitek

2010. ápr. 27. 19:56
 29/47 anonim ***** válasza:
58%
Linkeljetek ide egy fasiszta-rasszista-náci pontot a Jobbik programjából. Ha nem megy, akkor a kérdés meg van válaszolva. Egyébként pánikkeltők mindig vannak, csak aki hülye, az csont nélkül bekajálja a baromságaikat.
2010. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé terjed a pletyka, és amit elmondanak sokszor azt már el is hiszik. Pl. szomszéd 100%-ban meg van győződve róla, hogy Vona MSZP-s volt, és sehogy nem lehet meggyőzni. Ha meg kérdezem honnan szedte nem tud válaszolni :)))


Mellesleg ő is MSZP szavazó

2010. ápr. 28. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!