Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha annyival rosszabb a helyzet...

Ha annyival rosszabb a helyzet, miért van annyi támogatója a Fidesznek mint még soha?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy mennyivel rosszabb lett, de hát az a több millió Fideszes ha annyival rosszabbul él mint 2010-ben, akkor miért nem szavazzák vissza Gyurcsányékat?


Ha én egy tanár vagyok, és ahogy leírjátok fele annyit keresek mint 2010-ben, és 7x-annyiba kerül minden, akkor én nem szavaznék a Fideszre. Ha egy orvos vagyok szintúgy.


Ha egy proletár vagyok, és a minimálbér ahogy ti mondanátok megfeleződött, s az árak meg 7x-ődtek, akkor nem szavaznék a Fideszre.



2016. nov. 2. 19:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
16%

Ezt a kis számú ellenzék mondja, és az ellenzéki sajtóban megjelenik, ezért eljut hozzád is.


Nem lett rosszabb.

Olyannagyon nem drágultak a termékek, én most 280-ért vettem a kenyeret hétvégén, ha ez 7x-es ár, akkor 2010-ben 40 ft volt a kenyér??? érdekes...


A bérek nem csökkentek, hanem sokáig stagnáltak, de az utóbbi időben nőttek.

Én pl multinál minden évben kaptam béremelést, de a tanárok, orvosok is lényegesen többet keresnek.

A minimálbér megfeleződött?

Komolyan, linkeld már be ezt a baromágot!

Akkor 2010-ben egy minimálbéres hazavitt nettó 146 ezret???

Miért írsz ki ilyen nyilvánvaló baromságot, trollkodásból? :S

2016. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Neked annak tűnik, de ha a gyikon fél éven át politizálsz, akkor észreveszed hogy vannak akik komolyan gondolják hogy 7x-ődött az élelmiszer ár, és hogy feleződött az átlagbér (persze ez tiszta statisztika, megmondja hogy nem, de nem érdekli őket).


És már lassan az ember azt nem tudja hogy közelítsen arra hogy rájöjjenek milyen elvakultak.



Nem azt mondom hogy a Fidesz hű de király lett volna. De a helyzet nem romlott 2010-óta.



Persze mindjárt páran lemocskosFideszeznek. Miért szavazz a baloldalra? Mert mocskos Fidesz. Ennyi.

2016. nov. 2. 19:58
 3/38 anonim ***** válasza:
67%
Egyre többen inkább már a megbukott MSZP-re is visszaváltanának, mint ez a korrupt kormány. A Fideszes 2millió meg már így marad, nem fognak beismerni egy kisebb bukást sem nemhogy ekkora brutális zakót, mint amit a megváltó Fidesz a 2-3-ával produkált. A tagadásba menekülnek szegények.
2016. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
52%
Én utálom a Fideszt meg az MSZP-t is, de valóban hülyeség azt állítani, hogy romlott a helyzet a Fidesz alatt, adatok mást mutatnak.
2016. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

De látod első? Ilyenek ezek mind. Így csinál hogy lassan visszaszavaznák az MSZP-t. Az Mszp 20%-ot nem éri el. Akkor miről beszélünk? Egyre többen szavaznának az MSZP-re?

Soha nem volt ilyen gyenge.


Irreális ostoba, szűk látókörű, szélsőséges emberek mind.

2016. nov. 2. 20:01
 6/38 anonim ***** válasza:
71%
Azért az jól mutatja az átlag "nemellenzéki" -mert ha lefideszesezel valakit azt kikéri magának- szavazókat, hogy bár a kérdező és az első válaszoló egyetért, ahhoz képest sikeresen félreértették egymást. Nagyjából emiatt is van hatalmon a Fidesz, mert ilyen hmm. hogy mondjam, hogy ne sértsek meg senkit, nos nem épp a legkörültekintőbben és megfontoltabban döntő állampolgárok támogatják. Az az érv, hogy azért a Fidesz mert csakneazamocskosemeszpé.
2016. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
77%

Mert rengeteg ember beéri annyival, hogy már minden nemzeti-keresztyén-nemzeti és nem jönnek a csúnya migránsok.

Mert ilyen alacsony az igényszintjük.

2016. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%
nincs annyi! csak azt hazudják .
2016. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
22%

Én nem váltanék vissza, bár ennél is lehetne jobb, de jelenleg nincs jobb.

Sok olyan támogatás, adókedvezmény, adócsökkentés van, amik által többet keresek.

Ami nem tetszik, hogy a nagycsaládosok aránytalanul nagy kedvezményeket kapnak, mintha az 1 és 2 gyerek nem is számítana, azt nem lenne költség felnevelni.

2 gyerek után a harmadik már sokkal kevesebbe kerül, mint az első, vagy a második. Minimum a 3 gyerekes kedvezményeknek az egyharmadát kéne adni az 1 gyerekre, de inkább többet, mert nagyon sok dolgot az 1. gyerekhez kell beszerezni, ami utána már nem lesz kiadás a családnak. Meg az 1 és 2 gyerekes családok nem szeretnének saját otthonba költözni, őket nem kell támogatni?

Az MSZP emlékeim szerint nem adott, hanem elvett.


Akik meg annyira sötétek, hogy ezt a 7x-es emelést szajkózzák, azokkal nem kell foglalkozni. Kineveted, és kész. Ezen miért húzod fel magad?

Kérsz egy bizonyítást a 2010-es 40 ft-os kenyérről, és ha nem tud felmutatni, akkor nincs miről beszélni.

130 ft körül mozog a legolcsóbb tej. Nem emlékszem, hogy 6 éve ez 20 ft lett volna. 30 ft-os kristálycukorra sem emlékszem, és 50 ft-os étolajra sem.

2016. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
68%

"Ha annyival rosszabb a helyzet, miért van annyi támogatója a Fidesznek mint még soha?"

Ez nincs így, a fidesz tábora egyre szűkebb.


"Sokan mondják hogy mennyivel rosszabb lett, de hát az a több millió Fideszes ha annyival rosszabbul él mint 2010-ben, akkor miért nem szavazzák vissza Gyurcsányékat?"

Mert Gyurcsányékat se akarják. Ez ennyire hihetetlen?


"Ha én egy tanár vagyok, és ahogy leírjátok fele annyit keresek mint 2010-ben, és 7x-annyiba kerül minden, akkor én nem szavaznék a Fideszre. Ha egy orvos vagyok szintúgy.


Ha egy proletár vagyok, és a minimálbér ahogy ti mondanátok megfeleződött, s az árak meg 7x-ődtek, akkor nem szavaznék a Fideszre."


Ezekre meg tessék hiteles forrást is mutatni, addig csak a szokásos fidesz propagandahazugságának illik tekinteni. Ilyen nem mondtunk.

2016. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!