Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha annyival rosszabb a helyzet...

Ha annyival rosszabb a helyzet, miért van annyi támogatója a Fidesznek mint még soha?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy mennyivel rosszabb lett, de hát az a több millió Fideszes ha annyival rosszabbul él mint 2010-ben, akkor miért nem szavazzák vissza Gyurcsányékat?


Ha én egy tanár vagyok, és ahogy leírjátok fele annyit keresek mint 2010-ben, és 7x-annyiba kerül minden, akkor én nem szavaznék a Fideszre. Ha egy orvos vagyok szintúgy.


Ha egy proletár vagyok, és a minimálbér ahogy ti mondanátok megfeleződött, s az árak meg 7x-ődtek, akkor nem szavaznék a Fideszre.



2016. nov. 2. 19:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
40%

20:00! "Én utálom a Fideszt meg az MSZP-t is, de valóban hülyeség azt állítani, hogy romlott a helyzet a Fidesz alatt, adatok mást mutatnak."


Akkor ezt nézegesd és rájössz hogy mennyire nem ismered az adatokat.


[link]

2016. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
Mert már olyan sok elhülyült ember él az országban, mint még soha.
2016. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
69%
A fideszt az a kétmillió gazdag és a befojásuk alatt lévő szegény szavazza meg rendszeresen akik orbán hűbéresei, ők kapják a zsíros állami megrendeléseket a nagy üzleteket, ennek fejében rendszeresen megszavazzák orbánékat. Ez a kétmillió gazdag fideszes uralkodik az egész országon, nekik gazdagság és jólét van, nekünk meg a robot és az adófizetés marad hogy nekik legyen miből dőzsölni.
2016. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%

Nekem itt már jó Koppenhágában a 30 ezer dán koronás fizetésemmel (kb. 4-5 millió forint). Én már letettem erről az agyhalott országról, mert a sok agyhalott nyugger szavazza meg érzelmi alapon a pártokat, olyanok, mint akiket az egyik hozzászóló linkelt.

Az ország elöregszik, egyre kevesebb adófizető jut egyre több nyugdíjasra, és Orbán a CSOK-al sem tudja visszafordítani ezt a folyamatot.

Majd ha nem lesz nyugdíjuk, a képükbe lehet röhögni.

2016. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%

Fidesz tábora


Gazdagok,akik jól jártak az adókedvezménnyel.

Meggyőzi a 150 körül keresőket,hogy bezzeg ők milyen jól jártak az egykulcsossal,persze a sok új adó miatt nem is élnek jobban.

A minimálbéresek között is vannak híveik,akik szeretik sz-rrá dolgozni magukat a semmiért.

Na meg az elvakult hívek,akiknek az emberiség után is csak a Fidesz jöhet számításba,lásd verekedő nyugdíjasok.

2016. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%
AGYMOSÁS 1000 MILLIÁRDOS KÖLTSÉGVETÉSSEL.
2016. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
33%
Ha annyira hülye vagy,miért írsz ki ilyen szarságokat?Tipikus szűklátókörű konzervatív
2016. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
55%

Álljon meg a menet:

2014-ben a szavazásra jogosultak alig 61%-a ment el. Akkoriban 2 142 ezer ( kerekítsünk lefelé: 2 millió ) szavazatot kapott, ez 45%. A többséget csak azért szerezték meg, mert ez már az új választási rendszer volt.

Azóta csökkent a Fidesz népszerűsége, tehát valószínűleg ennél gyengébben fognak szerepelni. Igaz, október 2, 3 millió nem, de a válasz lehetőségek között nem az volt, hogy "Nem-Fidesz, Nem-Jobbik, Nem-MSZP, Igen-Fidesz, Igen-Jobbik" és így tovább. Igen van nem. Pártállástól függetlenül.

2016. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
70%
Az MSZP alatt is hosszú ideje rosszabb volt a helyzet, az értelmes szavazók mégis újra őket választották meg, hogy aztán kb. 2 év múlva az államcsőd réme lebegjen az ország feje felett... Nem kellett más, csak egy kis osztogatás, fizetésemelés, 13. havi nyugdíj és rizsa... A korrupció mértéke most a korábbi sokszorosa, százmilliárdokat lopnak el, össze-vissza hazudoznak, mossák az emberek agyát, az oktatás színvonala romlott, hatalmas a munkaerőhiány, lassan 1 millió ember kiment külföldre normális bérért dolgozni, az ország egyre inkább lemarad még a régióhoz képest is, a versenyképesség a béka valaga alatt van, a gazdasági növekedés szánalmas... Csakhogy a Fidesz megvédte a választókat bevándorlók millióitól, kerítést épített ellenük, még népszavazást is kiírt, most éppen az alaptörvényt fogja módosítani. Ennyi az értelmes szavazóknak bőven elég.
2016. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
28%

". A korrupció mértéke most a korábbi sokszorosa, százmilliárdokat lopnak el, össze-vissza hazudoznak, mossák az emberek agyát, az oktatás színvonala romlott, hatalmas a munkaerőhiány, lassan 1 millió ember kiment külföldre normális bérért dolgozni, az ország egyre inkább lemarad még a régióhoz képest is, a versenyképesség a béka valaga alatt van, a gazdasági növekedés szánalmas... "


Most kevered a narancsot a szekfűvel? Ne csináld jó...egy idő után túl megy a határon..

2016. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!