Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarország még...

Szerintetek Magyarország még megmenthető?

Figyelt kérdés

Szerintetek Magyarországon létrejöhet még valaha egy egységes és erkölcsös nemzet, ahol az emberek nem egymásba rúgnak, hanem segítik egymást. Minden nap úgy érzem, hogy itt ember embernek farkasa és egyre durvább a helyzet. A bizonytalanság és a bizalmatlanság az egekbe vannak. És azt érzem, hogy aki a legerkölcstelenebb legaljasabb annak megy a legjobban a sorsa. Azokat tisztelik és imádják. Akik meg ételt osztanak a szegényeknek, azok a leghülyébb emberek a világon és beléjük kell rúgni ahol csak lehet.


Egyébként én egy fiatal srác vagyok, tehát azért túl sok tapasztalatom nincs. Hazafiasnak tartom magam, és nem szeretnék elhúzni itthonról. De attól tartok, hogy ez a züllöttség és depresszióra hajlamos ország magával ránt.


Ti hogy gondoljátok? Vagy hülyeségeket mondok? Egyébként úgy gondolom,, hogy a generációm, nagyon érzékeny az ilyen dolgokra. Nem véletlenül szólal meg minden fiatal fejében, hogy húzzál el innen, amíg nem lesz késő.



2016. nov. 6. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
A destruktív ellenzék a tökéletes példája annak, hogy milyen a magyar nép összetartás szempontjából. Az EU nem piszkálna ennyire minket, ha a baloldali pártok ne nyomnák fel a kormányt Brüsszelben minden apróság miatt. És tudjátok mi a legjobb? Az egész magyar nép fizeti meg az árát annak, ha a baloldal "árulkodni megy" Brüsszelbe. Mert kollektíven büntetnek minket.
2016. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

1-es!

Én is tudok olyan jobboldali emberről, aki az "elmúltnyolcévben" Brüsszelben követelte az uniós források folyósításának felfüggesztését Magyarországgal szemben! Szóval óvatosan a szavakkal!!

2016. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Menthetetlen és ezt komolyan gondolom. Írtad hogy hazafi vagy, mégis egy új és élhető haza keresése lenne a megoldás. Mert annak mi értelme lenne hogy a gyerekeid is itt kínlódjanak?
2016. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Jobban jártunk volna a felfüggesztéssel, mert akkor a négyes metró megépítése el se kezdődhetett volna. A teljes földfelszíni tömegközlekedés megújulhatott volna Budapesten a négyes metró építési költségéből. És nem kéne, hogy most is 20 éves buszok járjanak az utakon.
2016. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem teljes mértékben igazad van, tényleg ezek a legnagyobb problémák ebben az országban.


Én sajnos úgy látom, hogy egyre csak rosszabb lesz, a magyar emberek egyre jobban elaljasodnak és becsület nélkül élnek, egymás rugdosásában lelnek örömet.

2016. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem értem, mitől kéne megmenteni.

Szerintem te sem tudod. Csak olvastál valami napi rinyát, és te is elkezdtél birkamódjára bégetni.


Nem vagyok fideszes, nem is írom azt, hogy az ország tökéletes, de nem is rinyálok feleslegesen.

2016. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Fidesz már rég megmentette az országot.
2016. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

#6


Leginkább önmagától kell megmenteni.

2016. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Miért kellene erőszakkal megmenteni ? A választópolgárok láthatóan nem akarják megmenteni, nem érdekli őket az ország, a többi ember, és csak a saját pecsenyéjüket sütögetik. Ez mindig így volt, az önzetlen (mondhatni altruista) embereket palira vették. Nekem 40 éven át olyan főnökeim voltak, akik papoltak csak, közben a saját gyerekeiknek külföldön teremtették meg a saját "kommunizmusokat". A lányom körzeti orvos,mondta egyik főnöknőm, csak az nem tette hozzá, hogy Londonban. Ma miért kell a politikus gyerekének külföldön tanulnia idegen nyelvet, amikor a sokkal tehetségesebb gyereknek itthon sem jut jó nyelvtanár ? Hányan nem kapják meg a diplomájukat, mert nincs nyelvvizsgájuk ? Ők miért nem tanulhatnak idegen nyelvet nyelvi környezetben, ha egyébként a matematikát meg a műszaki tudományokat jelesre tudják ? Nem a nyelvérzék hiányzik, csak a szülők nem tudják Svájcban taníttatni a gyereküket.
2016. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

#7


A Fidesz leginkább a fideszeseket mentette meg, mást nem nagyon.

2016. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!