Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon nem lenne...

Ha Magyarországon nem lenne korrupció és igazságosan lennének elosztva az anyagi javak, akkor most jólétben élhetnénk?

Figyelt kérdés

A fizetések jóval magasabbak lennének és kevesebbet kellene dolgozni.

Kevesebb lenne a stressz, a magyar emberek boldogabbak és elégedettebbek lennének.


2016. nov. 8. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. De azért még szükséges egy, s más.
2016. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Ezt a demagóg baromságot!...

Minden nap felteszi valaki, hasonló formában, ezt a kérdést. Aztán jönnek rá a szintén demagóg válaszok...

Lehet rá jókar orbánozni, gyurcsányozni, esetleg kádározni...

Mi lenne kedves kérdező, ha a magad erejéből boldogulnál, és nem az államra várnál.

Tanulj minél többet, utána pedig dolgozz lelkiismeretesen. Ha mindenki így csinálja, akkor fog előrehaladni ez az ország, nem pedig attól, hogy másra mutogatsz!

2016. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
így van! nem stadionra kéne milliárdokat költeni ha nem oktatásra gyárakra meg 1000 másra
2016. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3


Pontosan erről van szó.

2016. nov. 8. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs igazságos rendszer, valakimindig szopni fog, emiatt eddig még minden rendszer el lett söpörve, ez a jövőben is így marad.
2016. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2


Én nem tudom, hogy a hozzád hasonlóknak mi baja van.

Teljesen természetes nektek, hogy végig kell robotolnotok az egész életetek, miközben a politikusok és a pereputtyuk multimilliárdossá zabálja magát, Ibizán narkóznak, gyerekkori focista és vonatozós álmokat valósítanak meg a pénzeteken, kaszinókat kapnak, mókázgatnak, önfeledten kacagnak stb.


Hogy nektek ez miért jó, azt soha nem fogom megérteni.

2016. nov. 8. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy ez nekem jó. Azt sem hogy ez engem nem bosszant!

Tudok ellene tenni?? Nem!

Tudok kemény munkával boldogulni az életben? Igen! Bizonyíték erre a szüleim élete. A semmiből kezdték, kétkezi munkával, spórolással, átgondolt befektetésekkel 50 milliós vagyont hoztak össze. Soha semmit nem örököltek! Nekem ők a példaképeim.

Tudom, hogy Rogán, vagy habony, esetleg gyurcsány ennyi pénzt havonta eldorbézol. DE! Ne gondold azt hogy máshol ez nincs így. Mit gondolsz mondjuk a clinton kölkök nem ezt csinálják!? Vagy más politikusok? Mindenhol ez megy, csak arról nem tudsz, ezért nem fáj.

Én inkább keményen dolgozom, ésszel forgatom a pénzem, és igenis jól meg3lélek. Remélem hogy a te sorsod is hamarosan jobbra fordul!

2016. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokkal magasabb életszínvonalon élnénk. Milliárdok és milliárdok "vesztették el közpénz jellegüket" a kormány keze alatt. Csak el kell gondolni, ha ezek a milliárdok a köz javára lettek volna fordítva. Aki azt gondolja, hogy ez nem látszana az országon az hülye.
2016. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8


Sajnos rengeteg ilyen hülye van...

2016. nov. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!