Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha orbán tényleg pszichikai...

Ha orbán tényleg pszichikai betegséggel küzd, hogyan maradhat hivatalban?

Figyelt kérdés

Nincs valami szabály, hogy bizonyos betegségek kizárják a közhivatal betöltését?

Milyen jogi eljárással lehetne megállapíttatni az egészségi állapotát?



2016. nov. 11. 13:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
62%
Én ugyan nem vagyok fideszes, de alighanem az lehet a magyarázat, hogy pletykák alapján, nem szokás leváltani egy miniszterelnököt.
2016. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
59%
Sőt, kétlem, hogy komolyabb pszichikai problémái lennének, mint például Gyurcsánynak, aki ugye, szintén miniszterelnök volt.
2016. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
68%
van egy kib...szot youtube videó,amiben mondott valamit képletesen értve a skizofréniáról,erre ezen kell lovagolni?Én azt hiszem tisztában vagyok a skizofrénia szó jelentésével 100%-ban és azt tudom mondani,hogy ez az ember,aki az egész rendszerváltás alatt és után is a parlamentben képes volt helytállni,millióknak megfelelni (ami ugye lehetetlen) és a maga módján mérhetetlen hittel és elszántsággal (és következetességgel),emberi tartással,higgadtsággal (amit lehet szociopata /skizofrén beállítottságnak is titulálni)vezeti mind a mai napig az országot,lehet rá mondani mindent,csak ezt nem.Egy vérbeli politikus ilyen.Én elnézem neki,és bízom abban ,hogy az emberek fognak tudni alternatívát találni helyette ( ha lesz jobb),mert itt erről van szó,hogy jelenleg nem tud az ellenzék megegyezni (és ez bizony akárhogy is nézzük,nem a Fidesz-KDNP hibája) és könnyebb őket/ és Orbánt szidni,mint erkölcsi értékekre alapuló -mondjuk -liberális utat találni (mert ilyen nincsen,ezt eddig is tudtuk)...De itt a gyakori,és lehet kattogni...A történelem könyvekbe már beírta magát,mocskolódjatok nyugodtan.(megvédte Európa határait)
2016. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

# 30


Volt amikor úgy írtam. Magának köszönheti, hogy leküzdötte magát ide. Ez van. Nem érdemel többet.

2016. nov. 14. 08:50
 35/36 A kérdező kommentje:

#33


Nem arról van szó, h mit mondott, hanem arról amit csinál. A tardív diszkinézia tüneteit produkálja nyilvános fellépésein is.

Ez többnyire erős pszichoaktív gyógyszerek mellékhatása.


Olyan gyógyszerekkel pedig autót sem szabad vezetni, nem hogy országot.

2016. nov. 14. 08:54
 36/36 anonim ***** válasza:
69%

látom, töröltetted, ahol szakvéleményt adtam a tudatállapotodról. Szakszerűbb volt a tiednél, amit összeollóztál.

Talán fájt?

Ez egy nagyon egyszerű morális szabály, érdemes betartani, mert működik:


Amit szeretnél, hogy veled tegyenek, csak olyat tegyél másokkal.

2016. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!