Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ha Vonáról bebizon...

Jobbikosok! Ha Vonáról bebizonyosodna, amit Terry Black állít, szerintetek vége lenne a politikai karrierjének?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Annak nem, talán maradna , de presztízsének annyi ha kiderül. Bár valóban lejáratásnak tűnik.

Viszont ahogy többször megjegyeztem Vona is járatott le egyeseket, úgyhogy a karmával számoljon...

2016. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem feltétlenül,de szélsőjobbosként/jobbosként igen.

A jobboldal nem fogadja el a homoszexualitást.

2016. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen!
2016. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És a Jobbik is megroppanna vajon?
2016. nov. 13. 16:59
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen megroppanna a Jobbik.

Azt nem állítom, hogy a politikai karrierjének a végét jelentené, de az biztos, hogy sok támogatót, szavazók veszítene és elképzelhetőnek tartok egy esetleges pártszakadást is, tekintve, hogy nem is olyan régen jópár jobbikos (képviselő, szavazó) habzó szájjal hőbörgött egy szivarványszínűre festett kerítés miatt.

2016. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem Vona akkor lemondana. Amúgy ez az egész egy nagy lejáratásnak tűnik, remélem Terryt megbüntetik pár millióra vagy a börtön még jobb lenne neki. Az ilyen fajta rágalmazást amit ő csinál, én nem tartom elfogadhatónak.
2016. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Jót nem tenne neki. Nem is az lenne a fő baj, hogy .uzi, bár egy nemzeti konzervatív pártnál az sem kimondott előny, hanem, hogy tagadja és sumákol.


De én is úgy látom, hogy Fekete Teri csak mocskolódik, nem először próbálkozik ezzel ez a visszataszító jószág.


Ha van bizonyítéka, álljon elő vele, ha nincs, akkor meg bújjon vissza a kő alá ahonnan előmászott.

2016. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vesztene a presztízséből biztos ha kiderülne.


De egyelőre még teri bleki "művész" úr/nő állítása nem bizonyosodott be.

2016. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Terry robantotta ki a Gábor hűtlenségi ügyét is,,igaznak bizonyult. Voltak bizonyítékai a szeretőjével való levelezésről. Állítólag most is vannak. Én nem hinném, hogy hazudna. Ld. Jörg Haider
2016. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Terrynek a Fidesz pénzt adott, amiből még a rendőrségi büntetés után is +-ba jön ki.
2016. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!