Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most ki állít valótlansá...

Akkor most ki állít valótlanságot?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 26. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A nagyszülei azt mondták nem ő volt a robbantó. Ez a nagy perdöntő bizonyíték szerinted. Másik hogy mikor elfogták sokáig beszélni se akart. Hát ha engem kaptak volna el ártatlanul akkor én azért csak kiálltam volna az igazamért rögtön az elején.
2016. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mivan azzal amit a polgármester állít, a rendőrséggel és a TEK el szemben?
2016. okt. 26. 12:45
 3/7 A kérdező kommentje:

"A múlt héten jelentették be a hatóságok: elfogták a szeptember 24-ei Teréz körúti robbantás feltételezett elkövetőjét, aki újabb merénylet(ek)re készült. Az RTL Klub szerint a házkutatás során a hatóság szögeket, facsavarokat, robbanóanyagot és kész bombát is talált P. László karmacsi otthonában.


– Ez hazugság. Nemhogy bombát, de egy szöget, csavart sem foglaltak le. Kilenc órán át voltam hatósági tanú a házkutatásnál. A nyomozók semmilyen olyan eszközt nem találtak és foglaltak le, amely összefüggésbe hozható a robbantással. Csupán egy számítógépet, két mobiltelefont, nadrágot, cipőt és sapkát vittek el – állítja Kelemen István karmacsi polgármester."

2016. okt. 26. 12:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Kire gondolsz pontosan?
2016. okt. 26. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Lokál az csak egy bulvárlap, szóval felesleges rá hagyatkozni.


Amúgy meg nyilván benne van a pakliban, hogy nem azt az embert fogták el, aki robbantott.

2016. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja! gotlandra aki itt írt párszor?
2016. okt. 26. 14:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre elég érdekes hogy a Karmacsi polgármester azt mondta hogy kilenc órán keresztül volt jelen a házkutatásnál mint hatósági tanú és ő nemtud semmilyen robbantásra alkalmas eszköz megtalálásáról.
2016. okt. 26. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!