Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság miért nem jönnek...

Manapság miért nem jönnek olyan elit cégek Magyarországra, mint 2010 előtt a Mercedes, Morgan Stanley stb?

Figyelt kérdés

Olvastam a Tesla kérdést, és megihletett ez...

Ennyire jobban értékelik a nyugati cégek a baloldali kormányzást?



2016. nov. 18. 16:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%

# 19/19 Időpont ma 18:03


Szeretem amikor a Droidoknak a magyarázkodás annyiból áll, hogy "de hát már elmagyaráztam". :-D


Közbe meg benyomott egy semmit sem igazoló MTI hírt.


Hogy is volt?

"A hírek szerint legyártottunk 30 millió pár cipőt, mégis minden második Óceániai lakos mezítláb járt"

2016. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
5%

"sokkal jobb ez az érték azoknál akik tavaly recesszióban voltak (pl románia), mint magyarország aki tavaly hozta a kiemelkedőt, most meg csak egy akkora növekedést ami amúgy a régióban általános (tehát a két ország %os növekedése amúgy egyenlő is lehet)

"


itt írtam

el tudtok osztani két számot egymással? számoljatok utána


hasraütés szerűen (úgy tűnik már ezt is el kell mondani debileknek) :


melyik a több 1%/0,5% vagy 1%/4% ?


és melyik a jobb gazdaság? amelyik tavaly 4%ot növekedett majd arra 1%ot vagy amelyik tavaly 0,5%ot idén meg egyet?


ezt jelenti a gdp/gdp%

2016. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
4%
ráadásul azzal sem számol ez az érték, hogy ami romániában 4%kkal emelné a GDP/főt-t az itthon 1%nak felel meg, mert egyszerűen negyed akkor a román gazdaság
2016. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

# 23/23 Időpont ma 18:53


Érdekes, amikor az "EU-t" "lehagytuk" GDP növekedésben, akkor nem számított a gazdaság mérete. :-)

2016. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
6%
inkább az az érdekes, hogy akkor ezt simán beláttátok, most meg bizonygatnom kell, hogy ez ellenkező esetben is így van...
2016. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

# 25/25 Időpont ma 18:59


Arról nem tehetek, hogy nem fogod fel, hogy mit írok, és mibe kötöttem bele. Egy sort nem írtam arról amit kb. ötödik témaként behoztál a hazug kérdésed alá, amivel el szeretnéd terelni, hogy nem tudod bizonyítani a kérdésben feltett állításodat.

2016. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
pont azt bizonyítottam, hogy a kérdésben feltett állítás hazugság
2016. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

ma 18:46


1. A negyedéves növekedést az előző negyedévhez mérik.


2. 2015-ben Magyarországon 3%-os, Romániában 3.4%-os GDP növekedés volt, szóval még a te (rossz) elméleted szerint is magasabb lenne a növekedés üteme.

2016. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!