Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gobbi Hildának hogyhogy nem...

Gobbi Hildának hogyhogy nem kellett titkolnia homoszexualitását?

Figyelt kérdés

A Kádár-rendszerben hatalmas nagy tabutéma volt, a melegekről a rendőrség listákat is készített annó.

Hogy lehet, hogy Gobbi Hildát mégsem zsarolták ezzel? Értem én, hogy híres, elismert személyiség volt, de a Kádár-rendszerben akkor is mindenkit ellehetetlenítettek, aki nem felelt meg a Párt ideológiájának.


2016. nov. 20. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Marhaság, nem foglalkozott ezzel a Párt.
2016. nov. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De Gobbi Hilda a munkásmozgalom régi harcosa volt. Egyébként sem érdekelte a kutyát sem, hogy a nőket szereti, nagyon tehetséges volt. De a partnerei is tehetséges művészek voltak. Ráadásul egyikük sem kérkedett és feltűnősködött a leszbikusságával.
2016. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kádár-trendszerben nem érdekelt senkit, ha homo volt. Igaz, akkor nem is dicsekedtek vele az ériontettek. Az volt pl. Melis György operaénekes is. Sőt! Korda Györgyről is azt beszélték, hogy azért nősült meg, hogy elaltassa a pletykákat. De ismeretem a városban egy szülésznőt, aki szintén az volt. Nem érdekelt akkor ez senkit, a Pártot pedig végképpen nem.
2016. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem emlékszem, hogy foglalkoztak volna vele, de nem is kérkedett ezzel senki.


Ott volt pl. Antal Imre, róla tudtuk, de azért szerettük amit a képernyőn csinál, és azt kiválóan csinálta és a kutyát nem érdekelte kivel bújik ágyba.


Ebből a szempontból egészségesebb világ volt, a szexualitás maradjon a hálószobában.


Állítólag viszont a hadkötelezettséget el lehetett ezzel kerülni az átkosban, hallottam olyanról aki ezt bedobta, hogy "meleg" és nem hívták be - már ha igaz a sztori.

2016. nov. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!