Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van az ismertségi...

Kamaszok, van az ismertségi körötökben homoszexualitását nyíltan felvállaló tini?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit gondoltok erről?

Hogyan viszonyulnak hozzá a többiek?



2014. szept. 11. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Van,ő már 18 éves,még iskolába jár

Nincs vele bajom,én kedvelem őt. Jól ellehet vele hülyülni

Van aki elítéli és utálja.Van aki kedveli és támogatja őt.Amióta a barátjához költözött nem foglalkozik a negatív kritikákkal. A barátját is nagyon kedvelem bár ő meg már 28 éves. Vele is jól el tudok beszélgetni,jó tanácsokat is szoktak adni. Imádom mindkettejüket :)


16/L

2014. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%

Jelen!

Nyíltan vállalom. Sokaknak nem tetszik de nem érdekel.

Van barátom és boldog vagyok vele. Továbbá 1-2 barátom azért van,akiket nem zavar.

2014. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én több ilyen embert is ismerek, köztük az egyik barátnőmet és nagyon tisztelem őket emiatt, hogy fel merték vállalni másságukat egy ilyen kiközösítésre hajlamos, gonosz világban.
2014. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
sajnos nem...
2014. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
van, ismerem, nagyon aranyos és jó lelkű :) 18 éves
2014. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
én 14 éves vagyok, jelen állás szerint biszex ,de ez egy alakuló dolog, mind tudjuk. Na, a lényeg, hogy én képes vagyok egy velem egyneműbe is szerelembe esni, volt is rá példa, vonzódom a saját nememhez is... na és Isten ilyennek alkotott, nem titok ez, de nem is hangoztatom, nem reklámozom. Viszont ha úgy van, felvállalom.
2014. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen, különösebben nem zavar, ő élete, ő tudja, hogyan alakítja... régebben több meleget is ismertem, egyik se mászott rám, közös volt a társaságunk, elhülyültünk, meg minden, semmi extra, max. annyi, hogy a srácokat leste az utcán hehe
2014. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom, bár nem reklámozza és a szülei nem tudnak róla, én is és a szűkebb baráti körünk, meg nyilván a barátja tudja :D

Valamint a gimimben van egy leszbikus pár, sokan ellenük voltak, de páran megvédtük őket, már leszálltak róluk és nagyon aranyosak.

Én se vagyok azért 100% hetero de nem mondom magam másnak, tök mindegy igazából.

17/L

2014. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van.18 eves,es hihetetlenul aranyos fiu.nagyon nyiltan vallalja a massagat,nem titkolozik.en teljesen elfogadom,mindig is kialltam a melegek jogaiert(akkor is,amikor ot meg nem ismertem).az emberek legtobbje elfogadja,hiszen teljesen normalis ertekrendet kepvisel,nem az a tipikus media altal lefestett meleg srac.a mai hetero fiuk nagy tobbsegenel is ferfiasabban viselkedik.szoval szerintem o egy teljesen pozitiv pelda:)
2014. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

18 éves lány vagyok, és5,5 hónapja élek boldog párkapcsolatban a barátnőmmel :) nekem tudják a szüleim is, mindkét anyám, mert engem örökbefogadtak, és nővérem is, és mindenki, aki ismer, mert én nem titkolom, és büszke vagyok magamra, hogy olyan vagyok amilyen, és ha valaki belémköt, azt jól leosztom...

"te is más vagy, te sem vagy más" alapon bármikor bárkinek elmagyarázom, hoy miért érzem így jól magam, és miért nem érdekelnek a pasik. :)

2014. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!