Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a probléma a letelepedési...

Mi a probléma a letelepedési kötvénnyel, mint koncepcióval?

Figyelt kérdés

Most arról ne vitatkozzunk, hogy lehetséges, hogy a Fidesz lenyúlja az ebből származó pénzt. A Fidesznek sok jó ötlete van szerintem, csak azért sülnek el mindig rosszul, mert inkompetensek, vagy eleve hasznot akarnak húzni belőle.


De mint intézményt, miért nem lehet megtartani ahelyett, hogy eltörölnénk?


Gondoljatok bele: Akik ezeket megveszik nem trógerek akik idejönnek, és rátelepednek a jóléti államra. Kőkemény milliókat fizetnek be az államkasszába. Tehát már jobb állampolgárok mint te vagy én, és még egy percet sem éltek itt.


Természetesen meg kell vizsgálni a titkosszolgálatnak, hogy ki az az ember aki ide szeretne költözni. Bár én kétlem, hogy az esetek többségében veszélyesek lennének. Két okból: Az egyik az, hogy eleve legális úton akarnak idejönni, és számítanak az átvizsgálásra, tehát nincs rejtegetnivalójuk. Nem egy kamion rakterében rejtőztek el. A másik az, hogy ezek gazdag emberek. Ha nekem lenne több millió dollárom egyáltalán nem érdekelne a kicsinyes politikai harc. Élvezném az életem. Nem kockáztatnék mindent amim van azért, hogy terroristákat támogassak, vagy azzá váljak.


Szóval szerintem aki a letelepedési kötvényt ellenzi, az egy hazaáruló aki megfosztaná a hazánkat a megerőltetés nélkül szerzett jövedelemtől.


És még egyszer: Ahogy a Fidesz csinálja tényleg rossz. Át kell alakítani, de nem eltörölni.


2016. nov. 21. 13:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20: A bűnöző nem ezen fog keresni, hanem a drogon, prostin, fegyveren stb.-n. A kötvény árát kamatostul csak évek múlva kapja meg, ennyire nem terveznek előre, ez nem egy kiszámítható jövőképpel rendelkező "szakma".
2016. nov. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#21: Persze, nem is úgy értettem, hogy az anyagi haszonért vesznek kötvényt. Csak arra a felvetésedre reagáltam, hogy elb...nak 300 000 eurót, pedig még csak erről sincs szó. Nem vesztik el azt a pénzt sem.
2016. nov. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De nem is vesznek kötvényt. Pont azért mert lehet hogy másnap húznia kell innen mert forró a talaj. De mint mondtam, ez olyan mint az allampapir. At allam kolcson kap penzt, amit fejlesztesre kolt, az ebbol szarmazo haszonbol meg visszafizeti a kotvrny arat meg a kamatot. (elromlott az ekezet, ezert elnezest kerek)
2016. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"At allam kolcson kap penzt, amit fejlesztesre kolt, az ebbol szarmazo haszonbol meg visszafizeti a kotvrny arat meg a kamatot"


Te melyik országban élsz??? Mert az biztos, hogy nem Magyarországról beszélsz...

Fejlesztésre költ???

Ebből származó haszonból???


Inkább stadionra meg a haverokra költ, és majd egy jó kis adóemelésből visszafizetik...

2016. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#23: Jó, szerinted nem vesznek. Szerintem meg simán, mert nekik a 300 000euro nem tétel és azt is kétlem, hogy nagyon félniük kellene a magyar szervek alaposságától. Oszama üzlettársa is simán kapott tőlünk vízumot, pedig nemzetközi körözés alatt állt.
2016. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Tessék kérdező, remélem így megérted:

[link]

2016. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!