Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Régen a kurucinfó olyan volt,...

Régen a kurucinfó olyan volt, mint 1989 előtt a szabadeuróparádió?

Figyelt kérdés

Mostanra már elveszítette a monopóliumát, mivel több oldal is mer írni politikailag nem korrekt cikkeket.


2010 előtt ez elképzelhetetlen lett volna.Ezért volt monopóliuma a kurucnak.

A balliberális kormány próbálta folyton ellehetítleníteni,letiltani.De, sohasem sikerült.


Ha egy más hírportál politikailag inkorrekt cikket írt,akkor a baloldali kormány teljes médiabefolyását felhasználta és bojkottra szólított fel.Például Gyurcsány ezt tette, mert Bayer negatív fényben írt az egyik etnikai kisebbségről.


Ami a balliberálisok szerint uszítás,gyűlöletkeltés az valójában az igazság kimnondása.

Csak vannak akik túl gyengeelméjűek az igazság elviseléséhez és ezért valahogyan "fátylazni",terelni akarnak.


Emiatt, hasonló a Szabadeuróparádióhoz.Azt is tiltani akarta az akkori kormány.A szimpatizánsokat pedig börtönbe csukni.



#szabadeuróparádió
2016. nov. 22. 10:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%

HakapesziM


Nézd, lepontozhatsz meg leszólhatsz de te is tudod, hogy az akkori ellenzék nem csak hogy inkorrekt volt, de fölényben vokt a médiában is, és gyakorlatilag így érte el azt amit ma elkömyvelhet. Kormánypárt és még ma is fölényben van. Talán ez a legfontosabb tényező ami okozza ibdokokatlan népszerűségét, és ez okozta az akkori vezetés mondjuk hogy ternészetes népszerűtlenedésének megugrását. Az inkorrekt tájékoztatás amiben igenis a hős hazafi Fö betű mancsa van.

2016. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%
A Pannon rádiónak pedig nem véletlen lett vége mert egy hányás volt és szégyen gyalázat hogy egyáltalan a hallgatói büszkék voktak rá. Nem a lipsik hörögtek vért fiam, hanem az a rádió.
2016. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%

Ott volt a Gyárfás féle NAP TV. Hány hosszú évig hányta a .zart? Meg ne magyarázd, hogy az jobboldali volt.


Az összes kereskedelmi TV abban az időben, de egészen máig a liberális nemzetrombolásban jártak/járnak az élen. A "mindig ellenzéki" Heti Hetes és társai.


A kereskedelmi TV - k tokkal - vonóval mindig a nemzeti gondolat ellen és a szenny terjesztésével foglalkoztak, Big Bráner, Való Világ és a többi hulladék.


A HÍR tv elindulásáig hol volt jobboldali adó? Még újság is alig volt jobboldali nem beszélve nemzeti radikális kiadványokról.


2000 körül a Pannon Rádió valódi unikum volt, a kezdetektől kemény támadásokat kapott, nem is tartott sokáig.


Persze a média emberei megszokták, hogy 60 évig ők mondják meg az igazat, és mikor már más jellegű hírforrások is jöttek, ez marha szokatlan volt számukra.


Az internettel pedig ez végleg összeomlott, bár így is vannak kísérletek befogni a száját a másként gondolkodóknak.

2016. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%

"Nézd, lepontozhatsz meg leszólhatsz de te is tudod, hogy az akkori ellenzék nem csak hogy inkorrekt volt, de fölényben vokt"


Igen, én is tudom, hogy 2000 - ben az akkori ellenzék inkorrekt volt és fölényben volt a médiában.


Ki is volt akkor ellenzékben? Kisfiam.

2016. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23%

Jajj fiam az hogy az összes kereskedrlmi csatorna, már felejtsd is el... Ha engem nézel hülyének az se jön be, de ha tényleg ezt hiszed az már régen rossz...


A Heti Hetessel szimplán az a bajod hogy nem Fideszes, vagy Jobbikos, pláne nem miépes. De képzeld, lipsi se, meg lipsi függő se ugyanis mindkét oldalt kritizálja, az enyémet is. Csak kettőnk közül néked fáj... Erről ennyit


A Nap tv-t talán megafom, mondjuk az rendbe van. De hogy a kereskedelmi tv-ket már jó ideje a Fidesz befolyásolja, és ellenzékiként már ott tudott élni azzal amivel szeret, azt kár letagadni. Ne fáradj. Egyeb az ATV az aki nem nyalta ki neki mióta van. Ennyi.

Barátkozz meg vele. Főleg gondolj bele, most a nagy híres hazafi jobboldali törvény zavarta ki az egész ellenzéket a tv-ből. Nem kampányolhat csak a kormány. Szerinted ez mi..? Itt sepregess öreg..

2016. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23%

2000? Na me röhögtess... A magad hőseinek szemétdombján kukorékolj először...

2002-től 2010-ig te aludtál vagy csak akkor Figyeltél ha szent Viktor vsgy hős hazafi jobboldal szólt..?

Továbbra sem tudom, kit nézel hülyének...

2016. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 mannnocska ***** válasza:
49%

Szerintem a kurucinfó uszító. Aki mást ír, az nem tiszta gondolkozású. Abban új volt, hogy tényleg beszámolt, és felhívta a figyelmet olyan dolgokról, amiről beszélni kell. Viszont tény hogy ezt olyan stílusban tette, amiért jogosan érhette bírálat.


Mai alternatívája talán az alfahír, ami jóval mérsékeltebb hangvételben ír, viszont nem határozza meg a PC.


Szerintem a kurucinfó egy szükséges rossz volt. Amilyen szinten elhalgatták (és továbbra is teszik) a bizonyos réteget érintő bűncselekményeket, az fantasztikus. Konkrétan a nagy részükről be se volt (van) számolva, és kizárt hogy fehér embert rasszista indíttatásból támadás érje a mainstream média szerint. Viszont ha a haja szála görbült egy kisebbséginek akkor már 10 perces hírblokkot kapott.


Szerintem erre hívta fel a figyelmet a kurucinfó. Viszont mint ellenoldalon is, aki csak ezt olvassa, annak beszűkül a látószöge. Ugyan úgy mint a liberális médiabirodalomban (444, hvg, index). Egyik sem jó, szerintem mindet el kell olvasni. Mondjuk pont kurucot nem olvasok, de alfahírt igen. Origót, hvg-t, index, meg külföldi sajtót: RT, breitbart, cnn, fox, kisebb hír-jútúb csatornákat, reddit, meg egyéb fórumokat. ja meg amivel így random találkozok.


Nyilván ezeket nem napi szinten végigjárom, de vagy fel vagyok rájuk iratkozva, vagy ha van valami érdekesebb hír (számomra), akkor rákeresek az ellenoldali sajtóban is, és azt is elolvasom. (amerikai elnökválasztás nagyon érdekes volt ilyen téren egyébként)

2016. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
5%

"2000? Na me röhögtess... A magad hőseinek szemétdombján kukorékolj először..."


2000 - ben alig volt jobboldali orgánum, akkor indult a Pannon rádió. Abban az időben a balliberális oldal uralta a médiát állítottam. Mire te jöttél, hogy inkorrekt volt ekkor az ellenzék - én meg helyeseltem - az volt.


Ez idő tájt, egyedül a Pannon Rádió volt nemzeti konzervatív hírforrás. Bántotta a csőrét sokaknak, még a Fidesznek is.


"2002-től 2010-ig"


Ebben az időben már volt egy lassú javulás, először jött a HÍR TV, majd más jobboldali hangok. Ezt persze a pártállamból bebetonozódott megmondóemberek nagyon nehezen viselték, viselik.


"Továbbra sem tudom, kit nézel hülyének..."


Pedig elég világos.

2016. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
23%

HakapesziM


Uuuh öcsém, azt hittem tudatosan kamuzol, de basszus te ezeket így gondolod....

Na ez a baj. Így felesleges vitázni. Dehát én mint liberális hadd legyek keresztény is kicsit.

Ahogy Jézus mondaná:

"Nem tagadhatod meg őt, csak mert vak..."

2016. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

1. Nagyon nem olyan volt.

2. Jónak rossznak, világos beszédnek és sült ostobaságnak csak akkor van tere, lehetősége, ha arra igény mutatkozik. Ha ma az inkorrekt dolgokat közlők száma nő, az azt mutatja, hogy nő az ez iránti kereslet. Röviden, silányodik a nép.

2016. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!