Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Airsoftosok között nagy a...

Airsoftosok között nagy a jobbikosok aránya?

Figyelt kérdés
A radikális jobboldali pártokra - így a jobbikra is - jellemző a militarizmus, hadtechnika, fegyverek iránti átlagosnál nagyobb érdeklődés (lásd magyar gárda, magyar nemzeti arcvonal, stb). Most nézzük a másik oldalt: airsoft. Az airsoft egy szimulációs játék, valós harci helyzetek megrendezése és eljátszása, valós fegyverek replikáival. Aki airsoftozik, tehát nagy érdeklődést mutat az ilyen dolgok; fegyverek, tűzharc, katonaság, stb témák iránt. Tehát a jobbikosok és az airsoftosok érdeklődési köre megegyezik. Így vetődik fel a kérdés tehát, miszerint az airsoftosok között sok jobbikos van-e?

2016. nov. 22. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Olvastam hogy a jobbikosok túlsúlyos idegbetegek.Egy valami tanulj meg,a 8 éves fiam-nak is ezt tanítom : mindig szavazz a fideszre.A jobbiknak nincs semmilyen programja,az mszp lop,csal,hazudik.
2016. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Majdnem biztos, hogy nem ez volt a kérdést, de azért kösz.
2016. nov. 22. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én Jobbik szavazó vagyok.


Eddig azt sem tudtam mi az az airsoft.


Ám még májusban voltam egy lövészeten, egy haverom 40. szülinapja volt, ez volt az ajándék. Lőttünk mindenféle éles fegyverrel pisztollyal, karabéllyal.

2016. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes. A barátod is jobbikos?
2016. nov. 22. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
A többi párt - váltakozva - szép csendben kinyiffantja a szegényeket, ellehetetleníti az emberek életét, mindeközben a jobbik a légynek sem árt.
2016. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én egyszer voltam egy airsoft eseményen, kb 100 fővel. Sok mindenről szó esett a játék során, a politikáról pont nem.


Viszont a helyszínre érkezéskor rögtön az az érzésem támadt, hogy a jelenlevők nagy része az tipikus kemény fickó, akivel nem szívesen állnál le kötekedni. Tudom, hogy sztereotípia, de akkor is.


Viszont bebizonyosodott, hogy nem az az elvetemült, buta bagázs, aminek először hittem őket. Okos, vicces emberek, különböző foglalkozásokból, beosztásokból.


Viszont, ha kinézet alapján kéne eldönteni, hogy valaki melyik pártra szavaz, 80%-át jobbikos/politikával nem fogalkozónak mondanám.


Nem olyan "árpádsávosvesszentrianonlógjanakacigók" jobbikosnak, hanem a szó pozitív értelmében nemzeti érzelműnek mondanám.

2016. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ez is érdekes. A barátod is jobbikos?"


Igen.

2016. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem.. B*szki ez egy sport egy kikapcsolódás egy hobbi ne a politikát nezd mar ebbe is könyörgöm...
2016. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy miért látom bele.
2016. dec. 12. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!