Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál egy Együtt-PM-LMP...

Szavaznál egy Együtt-PM-LMP koalícióra, amelyik elhatárolódik minden 2010 előtt leszerepelt párttól, illetve Gyurcsány Ferenctől és a DK-tól?

Figyelt kérdés

Miniszterelnöknek pedig egy viszonylag "semleges" emberként, mondjuk Karácsony Gergelyt indítanák.



Ha igen, miért?

Ha nem, miért nem?

Szerinted egy ilyen koalíció, megfelelő kampánnyal hány százalékot tudna megszerezni?



Azzal is tisztában vagyok, hogy esélytelen egy ilyen koalíció.


2016. nov. 26. 19:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

65%


Viszont ha elég ismereted lenne hozzá tudnád hogy akkor sajnos ez volt a megoldás és sok mindent köszönhetsz ennek. Sajnos nem eleget, mert csak a dolog 2/3-át érte el az idő miatt. Úgyhogy ha irigyelsz akkor másért ted. ;-)

2016. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
nem. soha.
2016. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Brian0 ***** válasza:
Az LMP azt se tudom mit keres a parlementben. A Gyurcsány is igen fura, hogy még ott van. Ahogy a felszólalásaikat hallgatom, néha nevetnem kell. Egyik nap, a miniszterelnök beszédére kellett válaszolniuk a pártoknak. Az LMP-s nő felolvasott egy előre megírt beszédet, aminek a témához sem volt köze. Nem hogy nem azt csinálta amit kellene, de nem is a témába vágott. Pl: a népszavazással kapcsolatos kérdések a miniszterelnőknek vitán a fideszt hibáztatták a globális felmelegedésért és az ebbből fakadó migránsválságból. Sajnos az ország 42%-a nem tudja kire szavazna, mint én sem. Új párt kell, fiatalok, akik nyugati politikát folytatnának.
2016. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
19%
Már maga az Együtt-PM-LMP koalíció ötletén röhögőgörcsöt kapok. PM egy névtelen, jellegtelen párt, orbánozáson kívül semmihez sem ért. LMP sunyi párt, benyalt a Fidesznek. Együtt, abból egyedül Juhász Péter valaki, ami nem dícsőség, hanem az egész ellenzéknek szégyen.
2016. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Max. az lmp-re, de még az is kétséges, a másik kettőre véletlenül sem.
2016. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

# 11


"Viszont ha elég ismereted lenne hozzá tudnád hogy akkor sajnos ez volt a megoldás és sok mindent köszönhetsz ennek."


Ezt alaposan beszopatták veled az elvtársak. Nehogy már te akard azt nekem bemagyarázni, hogy én illetve a családunk bármi pozitívat is köszönhetek a Bokros csomagnak. Mondom, hogy fogalmad sincs az egészről.

2016. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

65%


Tényleg? Fogalmam sincs?

Nem tom minek kellett itt elvtársazni, de hagyjuk is.

Ha nem tudsz arról semmit mondani hogy mit köszönhetsz a Bokros-csomagnak akkor nincs miről beszélnem veled. És így elvtársazol nekem fiam...

Ennyi a véleményem. És minden bántás nélkül mondtam.

2016. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Brian0 ***** válasza:
93%
A bokros csomag mentette meg az ország fizetőképességét. Helyre állította a gazdasági egyensúlít az akkor újkapitalista magyarországon. Asszem 94 vagy 95-ben vezették be. Annak köszönhető, hogy beindult egy gazdasági fejlődés, mégha ez sok családnak megélhetési problémát is jelentett.
2016. nov. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem, de ha az LMP helyett, a KKP szállna be, akkor talán...
2016. nov. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha annak idején Bokros végrehajtotta volna a teljes bokroscsomagot akkor már rég jólélnénk, Orbán kezdett egy lejárató kampányba ellene aminek az lett a vége hogy Bokros csak egy kisrészét tudta végrehajtani a terveinek, de még így is megmentette Magyarországot a csődtől..
2016. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!