Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lenne kár...

Csak szerintem lenne kár leváltani a Fideszt?

Figyelt kérdés

Ahogy egyre több embert ismerek meg, úgy jutok egyre inkább arra a nevezőre, hogy a magyar társadalomnak tökéletesen megfelel ez a feudalizmusszerű világ, amit a Fidesz épít maga köré.

Olyan érzés, mintha ez mindig is ott lett volna az emberekben, csak most a Fidesszel végre egy olyan kormánya lett az országnak, amivel ezt bátran megélhetik.

Szerintem a többség akarja a Fideszt. Ha nem lenne, akkor megválasztanának egy olyan pártot helyette, ami a legközelebb viszi őket ahhoz az eszményképhez, amit a Fidesz épít.


2016. dec. 11. 13:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2%

Eddig se akarta senki leváltani őket.

Hogy mégis sikerült a szociknak 8 évig rombolni az országot, az csakis a koalíciók kötése miatt volt lehetséges.

2016. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Értem kérdező mire gondolsz. A Fidesznek tökéletes érzéke van a magyar "néplélek" megszólításához. Tökéletesen képes az emberek tudatalatti félelmükre, démonjaira hatni. Vidéken meg a helytartóikkal félelemben tartják az embereket. Ha egy faluban csak a közmunka van munkalehetőségként akkor nem szidják a fideszt, mert munkát nem fog kapni. A többség alatt a kérdező, a tényleg többségben élő sötét, egyszerű, primitív embereket érti.


Másfelől sajnos a Fideszen kívül nincs komolyan vehető alternatíva. A Jobbik szóba sem jöhet: hiába hitegetnek mindenkit hogy milyen mérsékeltek, ezzel addig engem nem győznek meg amíg a Toroczkaihoz, a érpataki polgármesterhez hasonló figurák is a párt holdudvarában vannak. MSZP-EGYÜTT-DK: Hahahaha, mégis mi a pék tökét akarnak? Szánalmas, demagóg politikusok, akik sz1rnak a kormányváltásra, csak a fizetést veszik fel.

2016. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

a jobboldaliság nem árt, mi szerint támogatjuk a társadalmi hierarchiát. De a fidesz nem így politizál, ergo nem is nevezném jobboldalinak. Mert az hogy támogatjuk a hierarchiát és az hogy akadályozzuk annak formálódását, egyik társadalmi szintből a másikba menést, az nem az...nem jobboldaliság...

és természetesen lehet mozdulni mégis egyik csoportból a másikba, de sajnos 85%-ban csak lefelé, és 6 év alatt ez is történt, közben nől azon társdalmi osztályok száma, akik quasi nincsennek fegyelembe véve, a politikában sem. Az sem jobboldali hogy megbélyegzek egyes társadalmi csoportokat, ahogy az sem ha hagyom hogy megbélyegeződjenek, a jobboldaliságra és a kereszténységre hívatkozva. Úgyhogy most balosra fogok szavazni de ha jön egy jobboldali párt ami nem autokrata, hanem demokrata, és valóban jobboldali , és konzervatív lesz, akkor arra szavazok. De így felejtsük is el a fideszt polgár vagyok. Ha neked jó ez a feudális dolog, lelked rajta

2016. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

5-ös vagyok!

Úgy látom, hogy akiknek nem tetszik a fidesz, azok 0 %-osak.

Hát kérem, tessék, ez csak egy a sok közül:


[link]


Nekem speciál nem jut, csak az 1,6 %, és mennyivel több ez is, mint a 0,9 %!


Hogy most éppen a kérdezőtől 0 %-ot kapok, ... teszek rá!

2016. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Most ne mondd, hogy egy mszp-s bérenc vagyok, mert az 5-ös válaszomban éppen azt írtam, hogy teljesen mindegy melyik ül ott, mind azt csinálják. Az mszp-sek még csak viskis-dobozban, meg aktatáskában hordták, később viktor szerint talicskával, csak azt mi nem láttuk. De ezek szerint még a talicskát is elvitték, ezért nem maradt nekik más, mint a felcsúti kisvasút, meg rogán kisrepülőgépe, stb. stb.
2016. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

"A gond ott van, hogy jobb nincs helyette."


Ezért kell felemelni a popódat és tessék szavazni a DK-ra, vagy az Együttre!

Olyan nem létezik, hogy "nincs alternatíva", mert VAN!!!

Ezért nyer mindig a Fidesz, mert mindenki úgy áll a dolgokhoz, hogy gyurcsányra azért nem szavazok, mert "leszerepelt és hazudott reggel délben és este"...

Akkor Viktor mit csinál, ha nem a képünkbe hazudik?

Gyurcsány eddig csak 1x volt ministrerelnök, nem igaz, hogy nem vagytok képesek adni neki még egy esélyt!

És az sem igaz, hogy Gyurcsány a "terrorista migránsokat védi és akarja ide telepíteni"!!!

Ez is Viktor agyament hazugsága!

2016. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
*miniszterelnök
2016. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

16osnak 100%ban igaza van


Tesdek felemelni a lukszit es elmenni szavazni lmpre vagy az egyuttre vagy akarmelyikre csak a fideszre ne mert a vegen csak annyi kajat kapsz h tudj nekik rabszolgaskodni a fidesznek

2016. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20%

"Ezért kell felemelni a popódat és tessék szavazni a DK-ra, vagy az Együttre!

Olyan nem létezik, hogy "nincs alternatíva", mert VAN!!!

Ezért nyer mindig a Fidesz, mert mindenki úgy áll a dolgokhoz, hogy gyurcsányra azért nem szavazok, mert "leszerepelt és hazudott reggel délben és este"...

Akkor Viktor mit csinál, ha nem a képünkbe hazudik?

Gyurcsány eddig csak 1x volt ministrerelnök, nem igaz, hogy nem vagytok képesek adni neki még egy esélyt!

És az sem igaz, hogy Gyurcsány a "terrorista migránsokat védi és akarja ide telepíteni"!!!

Ez is Viktor agyament hazugsága!"


Aki a DK-t alternatívának tartja, az nem ebben a világban él. A DK ugyanaz mint a FIDESZ csak baloldalon. Nézd meg Kerék-Bárczy esetét, egy neve nincs politikus, aki kritizálta Gyurcsányt és kipaterolták a pártból, mert ott a Gyurcsány imádók vannak. Nekem nem nyújtanak ők alternatívát.

Nem is a menekültpolitikája miatt gondolom, amit írtam.

Ha nem lenne Gyurcsány, akkor pillanatok alatt lenne egy hiteles új baloldali párt.

2016. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Gyurcsány, aki saját bevallása szerint: hazudtunk reggel, hazudtunk délben, hazudtunk éjjel-nappal...

El vagy tévedve, mert ő is 2x4=8 évig hülyített minket.

Azt hajtotta, hogy "robog a gazdaság", és észre sem vette, hogy az összeomlás robaját hallja!

És ennek adjak még következő esélyt???

De ahogy írtam már, a többi is csak addig tud igérgetni, amíg bele nem ült a székbe.

Azóta viktor is hányszor elmondta, hogy gyurcsányék vették el a 13. havi nyugíjat, de eszébe jutott-e bármikor is az elmúlt 6 év alatt, hogy vissza-adja? A fenét jutott eszébe! Inkább megtartja magának!

2016. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!