Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Republikon a Fidesz választa...

A Republikon a Fidesz választani tudó biztos szavazói között 7%-os csökkenést mérte. Miért mondják mégis, hogy 2018-ban leválthatatlanok?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 13. 10:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Most én tényleg nem bántásból írom ezt, de miért van mindenki felháborodva a PISA eredményeken, amikor minden 2ik hozzászólásom kapcsán látom, hogy az emberek itt vagy olvasni, vagy szöveget érteni nem tudnak. "


Akkor teljes a "munkamegosztás", mert te meg írni nem tudsz. Így kerek a világ. :-)

2016. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
#20: Jó, hát akkor én sem bántásból jegyzem meg, hogy írni is tudni kell (röhely, hillary, 2ik, stb.). Egyébként, az tény, hogy én nem mélyültem el ennyire az amerikai elnökválasztásban. Mivel "jóslásokat" nem nagyon olvastam, én csak azt tudtam, hogy Clinton "vezet" néhány százalékkal. Lehet, hogy a választási rendszer miatt ez nem számít, de mégis ennek köszönhetően, nem lepődtem meg annyira az eredményen. Arról meg nem én tehetek, hogy a választási rendszerük sajátosságai miatt, nincs sok értelme náluk, ezeknek az előzetes felméréseknek.
2016. dec. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy korábbi megjegyzésedhez visszatérve("...azt várom, ez a retorika, mikor ér ide."): már ideért. Erről szólt, szól, a "nincs alternatíva" szöveg.
2016. dec. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 mannnocska ***** válasza:
0%

Juuuuuuj de butthurt mind2 lol xD


Figyelj srac talan tajekozodni kene egy temarol, mielott beleokoskodsz ugy, hogy raadasul ertelmezni se tudod amit irok.


Ilyenkor szepen le kell irni, hogy "bocsi, beneztem, koszi hogy informaltal". Adok egy pacsit, es mindenki megy tovabb. Ez a helyesirasra ramenni mint erv egy vitaban k..vagaz oregem

2016. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
#24: Amiket te írkálsz, azt nem informálásnak nevezném, ha pökhendi, lekezelő okoskodásnak. Az csak a bónusz, hogy írni sem tudsz.
2016. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 mannnocska ***** válasza:
0%

Az, hogy te pokhendinek, es lekezelonek erzed amit irok, csak azert van, mert hulyeseget irtal, es erre ramutattam.


Az mar csak teged minosit tovabb, hogy ennek ellenere mint egy ovis vagdalkozol. Informalodj egy temarol, es ertelmezd amit irok, mielott ujra leegeted magadat. Koszontem.


Ea kulonben is lyo a hejesirasom (csak hogy legyen min csamcsogLY)

2016. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
73%
#26: Nem tudom, hogy hülyeség-e, ha egy közvélemény kutatás eredményét leírom, de legyen. Jóslások, ennek ellenére, továbbra sem érdekelnek, mert, mint a példa mutatja, sokkal félrevezetőbbek. A helyesírásod egyébként, valóban egyre jobb, csak gratulálni tudok hozzá, bár szerintem, sokkal inkább ez emlékeztet egy hisztis kisgyerekre.
2016. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%
#26: Egyébként, továbbra is pökhendinek, lekezelőnek és okoskodónak érzem a stílusod, de ez van, nem vagyunk egyformák.
2016. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 mannnocska ***** válasza:
0%

De aranyos! :D

Leirtam miert erzel pokhendiseget. Sertodott vagy. Hulyeseget irtal, megpedig hatarozottan, kioktatoan. Mindezt azon az alapon tetted, hogy nem tudtad ertelmezni amit irok. Ekkora failt azert ritkan latok.


Es a vicces az egeszben hogy tovabbra is itt vergodsz. Leirtam mit kellett volna tegyel, ehelyett ugatsz, es sirsz egyszerre. Rosszabb mint egy ovis. Elmondtam hogy ha mimt egy ferfi kiallsz hogy "oke, bocsi beneztem" semmi problem nem lenne, es nem offolnad szet a kerdest mar mittomen hanyadik napja. Ehelyett lementel alma materba es mint egy kisgyerek probalsz inzultalni, illetve aldozatot jatszani hogy en pokhendi vagyok.


Jelenleg kizarolag te huzod fel az orrod, es tenyszeruseg es intelligens vita helyett az erzelemkozpontusag, es demagogia fele tereled a tarsalgast.


En ezt most fejeztem be, bujj a takaro, vagy anyuci szoknyaja ala, ha ezzel nem tudsz szembe nezni. Az internet nem safe space, itt aszerint kezelnek, ahogy viselkedsz. Jelenleg egy 6eves szintjet hozod.


Eeeeeeees mielott mar csapkodnad a billentyuzetet hogy DEHOGYTEISBESZOLSZESSERTEGETSZ ugorj vissza a problemat kivalto dologra, es arra hogy leirtam hogyan kellett volna reagalj ha egy erett felnott ember vagy. Hivatkozhatsz tovabbra is arra hogy a stilusommal baj van. Nem fog erdekelni.


Pusy písz

2016. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29: Helyes, fejezd be. Mármint a hisztizést. Amúgy, azt szokták mondani, hogy stílus, maga az ember és azt hiszem, ez a te esetedben is igazolást nyert. Na, pá!
2016. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!