Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy Rákosinak és a...

Igaz hogy Rákosinak és a többi Kádár elődnek azért kellett távoznia mert nem értették meg, hogy Szovjetunió nem azt várta el tőlünk, mint Sztálin alatt, hogy erőltetett iparral a vas és acél országa legyünk hanem azt hogy?

Figyelt kérdés
agrárország mivoltunk szerint az éléskamrájuk legyünk?
2016. dec. 16. 13:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

# 20/20 Időpont ma 16:34


Erre egy kultúrember azt mondaná, hogy "apád 'szát, azt".


Mesélj, mit kenek rá szent szálasidra amit nem ő követett el? Persze erre megint csak a Göebbelsi propagandát fogod válaszolni, mint eddig mindig. És még ezek után mersz karjelzésekről, meg módszerekről beszélni.

2016. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

mégis miért kellene elmesélnem annak aki egész mást akar hallani s ha a neki nem tetszőket hálja akkor nem kultúrember többé?

van aki azt mondja neked szívesen amit hallani akarsz s vele kultúrember maradsz.

társalogj inkább vele az való neked, nem azok az infók amitől kikelsz magadból.

ha meg ki akarsz kelni magadból akkor mindennek nélkülem is utána járhatsz.

2016. dec. 18. 17:22
 23/24 A kérdező kommentje:

nem is értem egyáltalán miért tőlem akarsz bármit hallani mikor eszed ágában sincs utána nézni hanem utána nézés nélkül akarod tagadni.

ehhez én igazán nem kellek. kiválóan le tudod tagadni nélkülem is.

2016. dec. 18. 17:26
 24/24 anonim ***** válasza:

# 22/23 Időpont ma 17:22


Kultúrember maradtam. Pedig csak a Göebbelsi agymosást próbálod csinálni.


# 23/23 Időpont ma 17:26


Mert amíg csak üres lózungokat találsz, és pont azzal a propagandával élsz mint szeretteid ("Ezt mindenki tudja", "ennek bárki utánanézhet", "mindenki csak propagandista, csak én nem"), addig nem lehet veled még csak párbeszédet sem folytatni, nem hogy vitát.


Állíts valami konkrétat, támaszd alá bizonyítékkal. Arra majd hozok egy tagadást, és ellenérveket, vagy bizonyítékokat.


De az ellen, hogy "uk-mukk-fukk, akkor is nekem van igazam, te meg csak rákensz szálasira dolgokat (amiket amúgy nem tettem, de ne zavarjon)", nem lehet bizonyítékot találni, mert üres lózungok. Ezért találta ki ezt a módszert Göebbels, alkalmazta hitler, rákosi, szálasi, a szovjetek...

2016. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!