Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a magyar sportra van...

Csak a magyar sportra van igény? Arra, hogy a metró-hálózatot és a szerelvényeket rendbe vágnák, arra miért nincs pénz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 29. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
(cuki ahogy a torpefalvakat fejlesztik csak felesleges ) Az hogy számodra mi felesleges az kb teljesen mindegy mert nem te döntöd el mi a lényeges és mi nem (szerencsére) Tudod nem mindenki vágyik rá hogy 30-40 m2-en élje le az életét mert az nem élet . De ha neked az azért még egy falusi embernek is joga van normális körülményekhez ha tetszik neked ha nem.
2016. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Én nem budapesti vagyok, viszont szeretem a sportot, még a magyar focit is. Jártam vagy 20 évig, magyar bajnokikra is, de ennek ellenére úgy gondolom, kicsit túlzásba viszik a stadionok, sportcsarnokok építését, egyáltalán a sportba "tolt" pénzeket. Különösen, ha a kihasználtságukra(közönség) gondolok.
2016. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"gy 10 milliós országban egy 1 milliós város"


Budapest mint 1 milliós?

Ez is bizonyítja, hogy inkább oktatásra kellene költeni a pénzt.

2016. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azzal érveltek, hogy kölcsönösen utálják egymást?

Tájékoztatom mindet, hogy az országot vezető pártnak kötelessége az ország rendberakása, és ez vonatkozik azokra is, akik utálják. Ha ez nem valósul meg, akkor azt a pártot el kell tüntetni.


1#

Én annak örülnék, ha tudnál gondolkozni. Másra is jut pénz a fővároson kívül? Akkor költsék az egészségügyre, az iparra, a mezőgazdaságra és a hátrányos helyzetű térségekre.

Renélem, elfogadjátok azt az érvelést, hogy lesz*rom a debreceni stadiont, mert ti kaptok pénzt a mocskotokra, a rokonaimtól egy utcára éhen halnak az emberek (Dél-Dunántúl). Arra mikor lesz pénz?

2016. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

# 1/14 Időpont tegnapelőtt 10:57


És még a magyar az összetartó nemzet. Kit érdekel, hogy ezrek élete van veszélyben. A stadion, az kell. Omlana rád.


# 2/14 Időpont tegnapelőtt 11:05


1 milliós város Budapest? Alsó hangon is 1,8 millió, agglomerációval 3 millió közeli. Tízszer annyian élnek itt, mint a 2. legnagyobb magyar városban. Miről beszélünk, hogy "túl sokat kap"? 18 ezres városkába szeretnél metrót?


# 3/14 Időpont tegnapelőtt 11:05


Emberéletekkel akkor sem kéne játszani, nem gondolod?


# 5/14 Időpont tegnapelőtt 12:06

# 7/14 Időpont tegnapelőtt 12:47


Béci b+ hülyébb vagy mint a sokéves átlag. Ezek után szerintem ne papoljon senki, hogy demokrácia van-e itthon.


# 8/14 Időpont tegnapelőtt 13:41


Jó, akkor intézd el vityánál, hogy Budapesten termelt pénz 100%-a Budapesten maradjon. Nekik lesz metrójuk, nektek meg 30 évente kátyúznak.


# 10/14 Időpont tegnapelőtt 18:28


A hiszti csak az aktuális kormányon múlik...


# 11/14 Időpont tegnapelőtt 18:39


A budapestieknek meg jogunk van nem megdögleni pár szaros botlábú miatt.


Komolyan, elcsépelt, de ezek miatt tart itt ez az ország.

2016. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!