Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a magyar sportra van...

Csak a magyar sportra van igény? Arra, hogy a metró-hálózatot és a szerelvényeket rendbe vágnák, arra miért nincs pénz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 29. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Engem Debreceniként nem érdekel a metro, lehet járni villamossal-busszal-autóval-biciklivel-gyalog csak siránkozik a pesti nép. Én örülök a Stadionoknak, meg itt is felújították most már.
2016. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Milyen igényről beszélsz? Pont az a legnagyobb probléma, hogy feleslegesen húzzák fel azt a sok stadiont... Mondjuk a metró meg pont budapesti probléma, nem állami. Tarlós elmehet a francba, hogy egy 10 milliós országban egy 1 milliós város költségeit akarja az államra terhelni, gazdálkodja ki Bp. És igen, Budapesten elek, ráadásul Kispesten, szóval bárhova mennem kell abban valszeg a 3-as metró is szerepet kap, tudom milyen.. De vidékről költöztem fel es látom, mikor haza járok, hogy itthon se stadion se metró, szüleim évtizedek óta nyögik az adót és a városban (18 ezres városról van szó) legfeljebb lefestettek 1-2 panelt de sztem az is EU-s pénzből ment, de az állam legalább a pár milliós nyugdíjukat is elvette pár eve...

Ezen felül folyamatosan folyik pénz a metróba, irreleváns a kérdés. A 3-as metró állapota egy dolog, de ott a 4-es, mutyival együtt... Kb 4-5 eve a 2-es vonalára is megjöttek az alstrom szerelvények, elég nagy változás volt az is... A 3-as szerelvényein is sokat javítottak az oroszok, mas kérdés, hogy a pálya milyen, a felújított kocsi mikor fog járni es hogy mindennek hány emberen kellett keresztül elbszodia, hogy ez most ilyen állapotban legyen, mint amilyenben van, na de ez meg az országra is igaz..

2016. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Most ez olyan dolog, hogy egyszerre nem lehet mindent csinálni. És úgyis lesz olyan dolog ami valakinek tetszik, valakinek nem.


Korábban mindig az volt a baj, hogy miért Budapest kap mindent, miért ott fejlesztenek mindent, most legalább jut máshova is.

2016. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ma 11:05


De ha azt nézzük, a metró ügy is Orbán érdeke, hogy ne legyen napi káosz a tömegközlekedésben!

Mert az már teljesen abszurd dolog, hogy mindig a foci és a migránshelyzet a legelső "megoldandó" "nemzethy ügy"!

Oktatás, egészségügy, szociális helyzet rendben van?

Hát marhára nincs rendben!

2016. dec. 29. 11:30
 5/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
14%

Azok után, hogy Brunyapesten vannak a legtöbben a Fidesz ellen, mégis mit vártok? Értem én, hogy nehéz a gondolkodás, de mégis miért tenne olyan sokmindent értetek, ha amúgyis zsigerből gyűlölitek? Tényleg attól vártok valami jót, akit kölcsönösen utáltok? Ha teszem azt "adna" nektek vadiúj hármasmetrót tökingyen, meg buszokat, meg mindent, akkor rá szavaznátok? Vagy az még kevés lenne eladni a lelketeket?


Én teljesen meg tudom érteni, hogy olyan helyeken fejlesztenek bármit is, ahol nagyobb a támogatottságuk. Egyrészt mert ott nagyobb az esélye a szavazatszerzésnek, másrészt ott nyilván több a haver akiknek a segítségével le lehet nyúlni a pénz egy részét.

2016. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy meg mindig Fideszes városok/települések részesülnek fejlesztésbe...

Ez már igazságtalanság!

2016. dec. 29. 12:26
 7/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Ez már igazságtalanság!"


Mitől lenne igazságtalan? Tegyük fel, hogy utálsz engem. Vagy a korábbi írásaimért, vagy a fentiért, vagy csak úgy, teljesen mindegy, hogy miért. Adnál nekem tízmillió forintot úgy, hogy utálsz? Nyilván nem, vagy ha igen, akkor tökhülye vagy. Én nem adnék. Ők miért tennék?

2016. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
És szerinted ki nem tojja le a metrót? Dobjátok össze rá ti Budapestiek ti használjátok legtöbbet. Gondolom te is le..arod hogy mekkora kátyúk vannak az én falumban mert csak kb két évente tudnak kátyúzni és évente kellene. A kocsival meg mint ha valami bóják között kölekednének az emberek úgy mennek. Az emberek túlnyomó része nem a fővárosban él ezért itt ilyen kérdést kár feltenni.
2016. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

A sok esz

Aki azt itja h azert nem lesz felujitva mert utaljak a dzsideSSt azt szeretnem felvilagositani...:

1.o egy politikus a viku akinek az a dolga h rendbe legyen az orszag...na a harmas metro pont nincs rendbe sot kigyullad hetente ez tarthatatlan allapot

2.tokmindegy hogy utaljak e abba a varosba sok ember kell a metrofelujitas mert vezelyes ok is fizetik az adott

3.cuki ahogy a torpefalvakat fejlesztik csak felesleges

Ennyi kis zsak telepules senkinek se elonye.A szuburbanizacio/urbanizaciot kene szorgalmazni a megyeszekhelyeken es akkor azok is fejlodnenek egyenlobben nem csak budapest es kozpontositana a lakossagot

4.akar tetszik akar nem a bpagglomeracioba tobb mint2millio ember lakik szoval ne pampogjunk nem csoda h az fejlodott

Persze a fidessz kis durci ovodaskent viselkedik es nyem addja oda a jatekait az oviba a tobbieknek mert nem szeretik mert egy rosszsz@rh@zi


Capisco?

2016. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
A metróhálózathoz való hozzányúlást mindig cirkusz és rengeteg pénz elköltése kíséri. Úgyhogy elképzelhető, hogy tényleg van pénz stadionokra, de metróra nincs.
2016. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!