Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná valaki, hogy mégis...

Elárulná valaki, hogy mégis mi ez a nagy mocskolódás a kormány felé?

Figyelt kérdés

Nem hallok mást sem a baloldaltól meg az EU-tól és sok más embertől is, hogy állandóan mocskolják a Fideszt undorító módon, hogy "hát ez a cigány Orbán lop, korrupt meg osztja a közpénzt a haveroknak" stb


Abba most ne menjünk bele, hogy hazugság az, hogy korruptak és tönkreteszik az országot, mert ez nem igaz.

Rendesen meglehet élni az országban, nem úgy mint Gyurcsány idején.


A legnagyobb érdeme a kormánynak, hogy helyén kezelte a bevándorlást és nem árasztotta el migránsokkal az országot ,ahogy azt a zsidó baloldal szerette volna.

Ezzel megvédte tőlük a kultúránkat és bátran férfiasan kiállt Brüsszel ellen.


Az EU többi országában nyugaton már az őslakosok szorultak háttérbe és a migránsok kedvükre randalírozhatnak és több joguk van, bűnöznek, követelőznek, nőket/lányokat erőszakolnak.


Orbán Viktor ettől óvta meg hazánkat.

Nekem van két lányom és nem szeretnék rossz jövőt nekik, ahogy másoknak sem.


Miért szidja a kormányt mégis sok ember? Mi a probléma velük?



2016. dec. 30. 15:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%

Ráhárította a szegényekre az adóterheket és te ebből élsz valószínűleg jobban,az a baj,hogy nem fogod fel,hogy attól mert neked jó,másnak rosszabb lett.

Vagy olyan hülyének nézel mindenkit,hogy azt hiszed,hogy elhitetheted másokkal azt,hogy ők milyen jól élnek.

Vagy csak trollkodsz.

2016. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

"Értem én, hogy túlnépesedés van, de azért a népírtásnak vannak humánusabb módjai is :-D"


De aki életben marad legalább tovább örökíti a legjobb májat, ami kapható :"D

2016. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

1. Ne zsidózz te rasszista pa tkány


2. Húzd ki a fejed orbán po csájából.


3. Menjél vissza vezetéket szerelni Mészáros és ne a GYK-n oszt az észt...

2016. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

""férfiasan kiállt Brüsszel ellen"


de a pénzt amit kap az jó a kis tetűnek mi?

2016. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Atya gatya

Ez most kemeny volt

A Fidesz egy hazaárulók altal létrehozott bűnszervezet

Amugy a migranskerdest ugy oldotta meg h csak az jöhet akinek van 90misije állampolgárságra...20ezren mar vettek

Jogodban all hülyének lenni de te fájdalmasan vissza élsz vele

2016. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%

Én régen serdülő koromban fideszes voltam, mert szüleim is azok , de amit látok, és ami lenne a lényeg :

Ok sem voltak elég tokosek, hogy rendre tegyek az oktatást. Nézd meg a PISA eredményeket...Évek óta a legrosszabb. Amíg ilyen szar az egész, addig nem lesz itt nagy jólét. Egészségügyről ne is beszéljünk.

Nem arra költik a pénzt, amire kellene. Stadion felcsutra ? A fidesz minden lovéját beleoli a sportba,..Persze a sportolóknak jó, de szerintem ez csak tizedleges cél kellene legyen.

A migrációval kapcsolatban. Ferditettek a hírekkel, és a fejedbe verték h mire szavazzal. 1200 migránst szerinted hogyan érzékeltél volna ? Egy darabot nem láttál volna. Csak még akartak mutatni hogy ők a nemzet nagy megvedoi. Simán megtehették volna egy törvénymódosítással az egészet..Erre mit láttál ? Én mikor Győrbe mentén, akkor egymás mellet 4 fideszes szavazz nemmel tábla volt. Az egész csak arra volt jó, h megmutassák h ok az állam védelmezői... És mi lett ? Érvénytelen lett a szavazás, de nem érdekli a többség, akkor is beleakartak nyúlni a törvényekbe. És kidobtak megint 15-20 milliárdot a semmire. Ismét penzpocsékolás.


Van aki jobban el, van aki nem. Én összességében az tudom mondani, hogy egy helyben toporog az ország, és hiába mondják, hogy fejlődött a gazdaság 1% ál, ha körülöttünk minden országnak 3% ál mentek fel a gazdasági mutatói. Ha a világ fejlődik, akkor mi is , csak közben egyre jobban lemaradunk. Nem csak az m1-rol kellene informálódni

2016. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
10%
"Nekem van két lányom és nem szeretnék rossz jövőt nekik" Egy szülö sem szeretne. Mégis nagyon sok kényszerül a migráncssimogatoékhoz menni "táncoslánynak" Tieid MÉG itthon vannak??????????????
2016. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem lopnak meg nem korruptak, csak a pályázatok lépten-nyomon mindig ugyanazoknál kötnek ki.. drága megoldással átlagos kivitelezés

stadionok.. népszavazási mizéria... plakátok ára...

Gyurcsányék alatt rosszabbul éltünk mi? 2010 előtt a minimálbér adómentes volt...


Ha van két lányod, akkor nézd meg milyen tankönyvből tanulnak. Tudtad, hogy a Hold 28 naponta úgy csinál mint a lányok? Jókai vörös holdja új értelmet nyert!:D


szóval értelmetlenül szórják a pénzt haszontalan dolgokra, de még a haszontalan dolgok esetén sem keresik a gazdaságos, jó ár-érték arányú megoldást.. Nem mérik fel a tetteiknek következményét (lásd vasárnapi zárvanyitvatartás be és kivezetése), leépítik a jövőt biztosító oktatást, ál-intézkedéseket hoznak (megemelik a pedagógusok bérét és ezzel együtt fizetetlen kötelező túlórát adnak nekik, vagyis ugyanott tartanak, csak több munkával).. feszültséget szítanak, bort isznak, vizet prédikálnak (migráció - letelepedési kötvény)


Nos, többek között ezért szidják sokan.

2016. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fidesz következő lépése a kormány áthelyezése Felcsútra lesz.
2016. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, gyönyörű propagandaszöveg. De ugye, az írása közben, te is elröhögted magad?
2016. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!