Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná valaki, hogy mégis...

Elárulná valaki, hogy mégis mi ez a nagy mocskolódás a kormány felé?

Figyelt kérdés

Nem hallok mást sem a baloldaltól meg az EU-tól és sok más embertől is, hogy állandóan mocskolják a Fideszt undorító módon, hogy "hát ez a cigány Orbán lop, korrupt meg osztja a közpénzt a haveroknak" stb


Abba most ne menjünk bele, hogy hazugság az, hogy korruptak és tönkreteszik az országot, mert ez nem igaz.

Rendesen meglehet élni az országban, nem úgy mint Gyurcsány idején.


A legnagyobb érdeme a kormánynak, hogy helyén kezelte a bevándorlást és nem árasztotta el migránsokkal az országot ,ahogy azt a zsidó baloldal szerette volna.

Ezzel megvédte tőlük a kultúránkat és bátran férfiasan kiállt Brüsszel ellen.


Az EU többi országában nyugaton már az őslakosok szorultak háttérbe és a migránsok kedvükre randalírozhatnak és több joguk van, bűnöznek, követelőznek, nőket/lányokat erőszakolnak.


Orbán Viktor ettől óvta meg hazánkat.

Nekem van két lányom és nem szeretnék rossz jövőt nekik, ahogy másoknak sem.


Miért szidja a kormányt mégis sok ember? Mi a probléma velük?



2016. dec. 30. 15:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Kedves NER-társ! Ezen hozzászólásával jogosultságot szerzett az év végi prémiumra.


Jövőre is számítunk munkájára!


Habony Árpád s.k.

2016. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Szegény Viktor bácsi, nem haggyák őt lopni a balódal meg a brüxelmigráncsok!!!

Hán miféle világ ez, brühühü? :(:(:(

2016. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

"Rendesen meglehet élni az országban, nem úgy mint Gyurcsány idején."


Igen, a gazdagoknak még több pénze lett.

Remek.

2016. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem szeretnél rosszabb jövőt a lányaidnak, akkor NE a Fidesz médiából tájékozódj!
2016. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Valaki gondolt már rá, hogy ivós játékot csinálni az effajta kérdésekből? Ahányszor demagógiát, hazugságot, közhelyt vagy túlzást találsz, igyál egy felest :) garantáltan teleportálsz!
2016. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

"Ha nem szeretnél rosszabb jövőt a lányaidnak, akkor NE a Fidesz médiából tájékozódj!"


Emiatt ne fájjon a fejed.

Biztos vagyok benne, hogy az ő lányainak szép jövője lesz a mi pénzünkből, amit Orbánéktól kap.

2016. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Remélem a kérdező szándékosan trollkodik, mert ha ezt valóban komolyan gondolja, akkor tényleg pusztulásra van ítélve az ország...


"Rendesen meglehet élni az országban"

Tényleg? Kinyitnád a szemed és körbe néznél? Sokkal több a szegény, az emberek igen nagy hányada a létminimum alatt él.



"helyén kezelte a bevándorlást és nem árasztotta el migránsokkal az országot ,ahogy azt a zsidó baloldal szerette volna"

Jó, kellett egy kis zsidózás ugye?

Senki nem akarta, hogy elárasszák az országot bevándorlók. Viszont a tényleg bajbajutottakon segíteni kéne. Tudod erre van a menedékkérelem és annak az elbírálása. Nem kapnak menedéket kapnak, ha nem, akkor nem. Ezt nem lehet kollektíven eldönteni, hogy senki nem kap és kész.



"férfiasan kiállt Brüsszel ellen"

Perszeeeeee, itthon szépen lehet hangoztatni, de kint amúgy semmit nem tesznek, sőt, bólogatnak a legtöbb dologban. Színjáték az egész.



"nyugaton már az őslakosok szorultak háttérbe és a migránsok kedvükre randalírozhatnak és több joguk van, bűnöznek, követelőznek, nőket/lányokat erőszakolnak"


Ezt a baromságot honnan vetted?

SEHOL nincs háttérben a lakosság és senkinek nincs több joga másoknál. Akik bűnöznek, azok börtönbe kerülnek vagy kitoloncolják őket és ez így is van rendjén.



"Nekem van két lányom"

Remélem nálad intelligensebbek, ha tényleg komolyan gondoltad ezt a kérdést...

2016. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%
Én szép jövőt szeretnék a lányaimnak, ezért kizárólag a 444ről tájékozódom, és unom, hogy ebben az országban biztonságban vannak, inkább elküdtem őket Kölnbe szilveszterezni, ahol belekóstolhatnak a multikultúrába. De mit beszélek! Nem is biztos, hogy lányok, majd ha felnőnek, eldöntik ők!
2016. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Figyelem, figyelem, retardált rasszista narancs a láthatáron. Utat neki, kérjük hagyják szabadon a biztonsági sávot!
2016. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

# 5/9 Időpont ma 15:27


Értem én, hogy túlnépesedés van, de azért a népírtásnak vannak humánusabb módjai is :-D

2016. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!