Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lopja szét az országot...

Miért lopja szét az országot a Fidesz?

Figyelt kérdés

Persze,nem csak ők,hanem az ezelőtti politikusok nagyrésze is,ráadásul más országokban is dettó ez megy. De ez miért jó?

És miért nem indítanak eljárásokat? Miért nem ellenőrzik őket? Csak azért,mert vezetőréteg,még nem tehet meg bármit.

[link]

Dehát pont ők a korruptak,nem?

[link]

[link]

[link]

[link]

Komolyan nem értem,ezek minek vannak hatalmon?



2017. jan. 2. 18:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves pozitív, a questorról mi a véleményed? Az tisztességes dolog volt? Ne mondd már, hogy az volt. Ha valaki tőzsdézik, kockáztat. Be kell nyelni, ez olyan mint a kártyázás, vagy szerencse van vagy nincs és akkor jól elveszítesz mindent. Ezeket meg kárpótolták?.... A mi pénzünkből, köszi, a magyarázatot és a mindent a tőkésedésért, de a Mészáros Lőrinc féle tanulatlan tuskók körberöhögnek téged is én mindenkit, ahogy gyártod az ideológiát.
2017. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
jav.: téged is ÉS mindenkit
2017. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is fogalmazták meg az I. kerületi lakásmutyikat?

Az csak közösségi vagyonvédelem? Legyetek hálásak, hogy megvédik a közvagyont, és kuss!

(SZARKAZMUS)

2017. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mert a korrupció elleni ügyészség oláh találmány, magyar emberhez nem illik.
2017. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
immáron kiváncsi vagyok hogy ebből skizofrén és agyhalott országból mi lesz az elkövetkező években.
2017. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!