Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a kormány jó vagy...

Szerintetek a kormány jó vagy rossz irányba viszi az országot?

Figyelt kérdés
Szerintem elég rossz irányba, nekem nem nagyon tetszik a ténykedésük, de kíváncsi lennék olyanok véleményeire akik hasonlóan illetve eltérően gondolják! 25/F

2016. szept. 3. 00:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen a legrosszabb irányba. Ha ilyen ütemben haladunk lefelé, 10 éven belül Szomália elhúz mellettünk laza kettes sebességben.
2016. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem erre a kérdésre az elmúlt 5-6 évben külföldre vándorolt magyar állampolgárok száma tökéletes választ ad.
2016. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az elmúlt 26 év legszínvonaltalanabb kormánya ez a kormány, nyíltan lopnak, hazudnak és gyakorlatilag "megfojtják" az átlag magyar embereket, ami itt megy az gyarmatosítás, csak éppen a Fidesz gyarmatosít minket és taszít egyre mélyebbre!


Egyébként pedig a 2. Orbán-kormány után a 2. legszínvonaltalanabb kormány az 1. Orbán kormány! Ezt az embert, Orbánt, hatalmas hiba volt a hatalom közelébe engedni, szerintem kb. 10-15 év mire megszabadulunk tőlük és még 20-25 év mire kiheveri az ország, ha kiheveri!


Addigra én már 64 éves leszek :(

2016. szept. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
29%
A szociknál még mindig fényévekkel jobb.
2016. szept. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
20%
Ti melyik filmet nézitek? Szedtek valamit?
2016. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%

"Ti melyik filmet nézitek? Szedtek valamit?"


Ne magadból indulj ki, mi tiszták vagyunk, itt lenne az ideje leállni a narancsdrogról, mert nagy baj van!

2016. szept. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
Gyurcsány is rossz volt, sőt megérne egy-két misét az ő élettörténete is, de Orbán sokkal rosszabb, együtt kellene elszámoltatni mind a kettőt!
2016. szept. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%

"Ne magadból indulj ki, mi tiszták vagyunk, itt lenne az ideje leállni a narancsdrogról, mert nagy baj van!"


Nagy baj van? Neked is bekötötték a pénztárgéped a navhoz mi?

2016. szept. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

#5 "Ti melyik filmet nézitek? Szedtek valamit?"


Ez nem egy film és az a baj, hogy ez alapján te fel se méred milyen komoly dologról van szó! Az országot és a népet teljesen kizsákmányolja és tönkreteszi ez a rendszer!


Én fiatal vagyok és a baráti körömből 10-ből 7 el akar menni ebből az országból, mert sokszor szóba jön, hogy ki mennyit keres, ha van egyáltalán állása és ebben az országban ha nem vagy "csókos" akkor esélytelen vagy!


Miért maradnánk 70 ezer forint körüli nettó minimálbérért?


Miért szüljek 3-4 gyereket ha nem keresek annyit a párommal együtt se, hogy tisztességben felneveljem és otthont biztosítsak neki? Ezért nem vállaltunk még kisbabát és akkor sírnak, hogy nincs elég gyerek, nincs elég munkaerő... ok, de hol a munka és a fair bérezés? Mert ma már minden drágább!


Nacionalizmussal fog jóllakni a gyerekem? EB "sikerrel" fog jóllakni vagy talán olimpiai aranyból lesz neki tanszere? NEM


Stadion kell? Mire? 200 nézőnek? Felcsúti kisvasút kell? Kinek? 25 embernek! PADA kell? Mire? Soroljam még te műmagyar vagy elég volt?

2016. szept. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
10%
Amikor gyereket vállaltunk Gyurcsótányisztánban tényleg ez volt a helyzet, amit leírsz. Most kapok normális munkát gyes mellett. Le vagy maradva 8 évvel drága!
2016. szept. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!