Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ötleted, hogyan lehetne...

Van ötleted, hogyan lehetne leváltani a mostani kormányt? Nyolc év bőven elég volt belőlük is.

Figyelt kérdés

Különben sem egészséges, nem normális dolog, hogy egy demokráciában évtizedekig ugyanazok az arcok legyenek hatalmon, mint a kommunizmusban.


A nép meg csak nyomorog.


2017. jan. 10. 17:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
LÁMPAVAS!
2017. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%

A magyarokat meg kell védeni mindig valamitől vagy valakitől abból lehet igazi hős.

A migriktől már nem jó mert attó már a fidesz "megvédett", mondjuk ott van még a pirézek vagy a földönkívüliek. A nyugdíjunkat sem kell már "megvédeni" mert azt is teljesen megvédte már a fidesz. Tulajdonképpen már a fidesz mindentől jólmegvédett, valamitől mégis meg kell védeni a magyarokat, ugyanis félősek vagyunk.

Védjetek meg engem is lécci és akkor rátok szavazok.:)

2017. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 cselez ***** válasza:
60%

#8 Pontosan szerintem mi is sok mindenben egyetértünk. Persze meggyőzni nem lehet valakit valamiről, amiröl negatív tapasztalatai vannak, hiszen a tapasztalatok erősebbek az érveknél. Nem is kell.

Tudom, hogy én naiv vagyok, de más mód nincs! Használnunk

kell a politikusokat, arra amire valók! Ha lenne bármilyen kis összefogás, rögtön mellé állnának, mert ez a lényeg. Ha majd egyszer megértik az emberek, hogy nem a politikusnak kell eldöntenie, hogy mi legyen, hanem nekik maguknak. Ha egy ügy mellett összezárnak bőven lesz politikus aki vállalja, hogy megvalósítsa azt a célt. Lehet ez bármi, csak sokan akarják és álljanak ki mellette.

Ki akar jobb életszínvonalat? Ki akar nyugat-európai fizetést? Ezekben például biztosan egyet lehet érteni. A széttagoltság a legrosszabb, mert akkor bárki bármit megtehet. Minél jobban megosztott egy ország annál könnyebb népszerűtlen intézkedéseket bevezetni. Bármit tehetsz! Akár szavazatokat is vehetsz, vagy például felnyomod a nyugdíjakat az egekbe és már nyersz is a választásokon, mert a megosztottság miatt elég a nyugdíjasok szavazata.

Tehát nekünk minden eszközzel a megosztottság ellen kell harcolnunk, mert ez az egy ellenszer van. Nincs más!

2017. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2017. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

"Ki akar jobb életszínvonalat? Ki akar nyugat-európai fizetést? Ezekben például biztosan egyet lehet érteni."


Persze. Csak az ezekhez vezető utat látja mindenki máshol.

Szolidaritás...persze ez szép szó. Csak hát erre képtelenek vagyunk mi magyarok. Egyik konkrét példa erre a tanártüntetések tavaly. 2016 február: Tüntetnek a tanárok. Mit mondott mindenki? - Óóó már megint ezek a hülye tanárok..mit nyavalyognak, most kaptak fizetésemelést! meg biztos a baloldal ösztökéli őket, ez biztos, hogy politikai támadás a kormány ellen!

2016 november: PISA eredmény: siralmas állapotban a magyar oktatás, változtatni kell. Mit mondott mindenki? A hülye tanárok a hibásak! Ők vannak az iskolában, ők tehetnek róla. Még viccesebb volt, amikor előjött ebben a témában is az elmúlt 8 év.

A társadalom nem, hogy nem áll ki a tanárok mellett, hanem még jól le is köpködi, ha fel meri emelni a szavát az oktatás érdekében!

Szerinted ezek után a tanárok pl hogy fognak kiállni a többiekért, a társadalomért, ha mások lesznek bajban??


De ugyanez van az egészségügy terén is: mindenki sipít, meg nyavalyog, hogy ilyen meg olyan sz.r az egészségügy. De azért mindenki ölbetett kézzel nézte végig, hogy a fekete ruhás nővért kirúgják, mert fel merte emelni a hangját.

Ez nem szolidaritás...ez nulla!

2017. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
De hamár magányos farkas volt a nővér és mindenkitől független legalább ne pózolt volna baloldali pártok rendezvényein. Úgy mégis hitelesebb lehetett volna.
2017. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
8%

Látom a komcsiknak még mindig nehéz felfogni, hogy mi a demokrácia.

Az pedig az, hogy akikre többen szavaznak, az nyer. Ennyire egyszerű.

2017. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én ötletem: legyen egy komolyan vehető "kihívó" és el kell menni szavazni. Jobb ötletem, sajnos nincs.
2017. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"legyen egy komolyan vehető "kihívó"


A jobboldalnak semmilyen kihívó nem vehető komolyan, pusztán csak mert baloldali. Botkát is már ezerszer elküldték melegebb éghajlatra, de közben még el sem vállalta a jelölést...

2017. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te tévedésben vagy a kihívónak nem a jobboldali párok felé kell megfelelni hanem az ellenzéki szavazók felé.
2017. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!