Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől érzékenyült el annyira...

Mitől érzékenyült el annyira a Miniszterelnökünk, amikor bejelentette a vonatbaleset után, hogy lemondtak a miniszterek?

Figyelt kérdés
Ma volt szó róla a Mokkában, de én 7kor indulok dolgozni, ezért nem tudtam nézni.
2008. okt. 8. 17:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Így van, egyetértek az előttem szólók többségével. Tudni kell, hogy a miniszterelnök mögött egy kommunikációs csapat dolgozik, ők készítik fel minden ilyen helyzetre. Lehet, hogy ez az alakítás azt eredményezte, hogy 50.000 bizonytalan állampolgár pozitívabb véleményt alkot róla,mint eddig, mert "együttérzőnek", "emberinek" látják. De a hozzászólásokból úgy látom, többségében azért átlátunk a szitán.
2008. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát igen, mindenki megdöbben egy-egy ilyen nagyobb tragédia hallatán, van, hogy én is elérzékenyülök, bevallom.

De én a miniszterelnök úrból túl sok emberséget nem nézek ki sajnos.... Úgyhogy lehet, hogy csak hagymát pucolt előtte a vacsi pörkölthöz....

2008. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%

Hihetetlen, hogy milyen rosszindulatúak vagytok. Nem kell szeretni a miniszterelnököt, de azért ne legyetek már ilyen kemények baszki...

Persze ti még biztos nem kerültetek olyan helyzetbe, amikor magatok is meglepődtetek a reakciótokon, amikor azt hittétek, máshogy fogtok viselkedni/mást fogtok mondani, aztán valahogy nem úgy jött össze, de amikor erre rájöttetek, már késő volt.

Amit meg a sajtó művel ezen a téren, az aztán az undorító.

Mit tudod te, lehet, hogy a legközelebbi akármilyen balesetben neked lesz érintettséged, akkor is ennyire megmondó leszel? Meg kemény? ááá

Csak van amikor nem rögtön támadni kéne, de ez itt már nálunk nem megy. hányás.

2008. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Több oka is lehet, és nem is igazán érdekel, hogy mi a valódi ok. Ami igazán undorító, az az, amit a bulvár művel a reflektorfénybe került emberekkel, bármilyen területről legyen szó. Elképzelhető, hogy a miniszterelnök úr egyik hozzátartozója, vagy jó ismerőse is ott ült a vonaton, és az jutott eszébe, miközben beszélt, de nem fogja az orrunkra kötni, mert közünk nincs hozzá, de az is lehet, hogy teljesen más miatt kezdett el könnyezni a szeme, és a bulvármédiatudorok így állították be, hogy elérzékenyült (képzeljétek, nekem pl. füstös helyeken mindig bekönnyezik a szemem). Semmi közünk hozzá, miért, a bulvármédia pedig úgyis úgy fogja beállítani, amilyen színben be akarja etetni az emberekkel, és lehet, hogy nem is az a valóság.
2008. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%
Én külföldről írok:mindenki utálja; a multkori, zsidó származásáról kérdező is csupa szép választ kapott,mégis a helyén van még mindig.Ez furcsa.
2008. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
77%
Ez a pali egy képmutató debil kretén faszfej, szimplán ezért csinált színjátékot. Csak azt nem értem hogy hogy a faszba hihette hogy pár korlátolt hozzá hasonló seggfejen kívül bárki bekajálja ezt a nevetséges produkciót?! És ez a leggyalázatosabb az egészben hogy ezt az országnyi birkát már ennyire hülyének nézik mint ahol most tartunk!
2008. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet lepontozni egy nem tetsző választ, de attól még ti se fogjátok jobban tudni a valódi okot, mint én, hacsak nem valamelyikőtök maga a miniszterelnök úr :-)


Egyébként meg az összes politikus mehetne felőlem a búsba, mert egyik se oda való, függetlenül attól, melyik párthoz tartozik. Torgyán Józsi bácsin legalább jókat lehetett mulatni, de ezeken még nevetni se lehet, szánalmas mind.

2008. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
mert egyik a nagybátyja,a másik a keresztapja volt!és most törheti a fejét hogy milyen pozícióba rakja be őket....
2008. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%

Egy miniszterelnöknek uralkodnia kell magán, akkor is, ha hozzátartózója halt volna meg a vonatszerencsétlenségben!

Én már nem is rajta csodálkozom, hanem nő létemre a kedves feleségén!!! Ha az én férjem lenne, szóba se állnék vele ezek után! Ilyen szégyent el nem tudnék viselni! Arról már nem is beszélve, amiket írnak róla! Térdenállva kérném, hogy mondjon le!!! Vagy otthagynám.

2008. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%

utolsó előtti vagyok,

utolsónak:nagyon tetszett a kommented!!:-D

2008. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!