Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől érzékenyült el annyira...

Mitől érzékenyült el annyira a Miniszterelnökünk, amikor bejelentette a vonatbaleset után, hogy lemondtak a miniszterek?

Figyelt kérdés
Ma volt szó róla a Mokkában, de én 7kor indulok dolgozni, ezért nem tudtam nézni.
2008. okt. 8. 17:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Biztos eszébe jutott, hogy neki is le kellett volna mondani már régen.
2008. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

ez aranyos volt:))

Tényleg majdnem bőgött - remélem, az áldozatok miatt, és nem csak színészkedett. Azért a minisztert nem sajnálhatja annyira, hogy sírjon miatta.

2008. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
A francokat nem színészkedett. Pojáca.
2008. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
1. és 3. válaszolóval értek egyet. Azért, mert nem normális.
2008. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
79%
Én azt olvastam, hogy egyből be is választották a Nemzet Színészei közé... :))))
2008. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan eszébe jutott a végkielégítés, amit fizetni kell.
2008. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Oscar díjat érdemelne azért az alakításért...gyomorforgató.
2008. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Ő is csak egy ember....szerintem mindenkit sokkolt a hír!! Elég durva, hisz ritka ez magyarországon. Legalábbi kitudja fejezni az érzéseit, és fel is vállalja, ellentétben az "ellenfelével"....aki csak annyit tud mondani: HAjrá magyarok, hajrá magyarország!
2008. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
76%
Szerintem is nagy túlzás volt,,,,más,ha közvetlenül a családokhoz szólt volna,de így,egy általános bejelentéshez túl játszotta magát!
2008. okt. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Kedves előttem 2-vel válaszoló!

Ha kicsit végiggondolod, rájöhetsz, h amit írtál, az "kicsit" sántít. Az OK, hogy ritka a vonatbaleset, de hetente átlagosan 4-nél többen halnak meg itthon pl. autóbalesetben - őket miért nem sajnálja a miniszterelnök "úr"? Azoknak a szerencsétleneknek a szempontjából mindegy, h vonat- vagy autóbalesetben vesztették el az életüket! Szóval ez is egy jól megszokott, profi színészi alakítás volt a miniszterelnök "úr" részéről.

2008. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!