Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kell fellépni azokkal...

Hogyan kell fellépni azokkal szemben akik a magántulajdon megszüntetése ellen lépnének fel és ezáltal a kommunista társadalom megvalósítása ellen is?

Figyelt kérdés

A magántulajdon kialakulása a XI. században ugyanolyan nagy lépés volt a haladás útján, mint megszűnése a XX. században. A XX. század vége óta azonban sajnálatos módon ismét előtérbe került a harácsolás és mások vég nélküli kizsákmányolása(egy multi vezérigazgatója miközben semmit sem dolgozik évente háromszor is megteheti hogy hetekre nyaralni menjen családostól méregdrága helyekre míg az a munkás akinek a munkájából él az igazgató hiába DOLGOZIK három műszakban nyaralni mégsem tud elmenni egyszer sem!)ami minden baj okozója.


EMBER ÉS EMBER KÖZÖTT NINCS ÉS NEM IS LEHET OLYAN KÜLÖNBSÉG HOGY AZ EGYIKNEK MINDEN MÍG A MÁSIKNAK SEMMI!


Ezt a különbséget a magántulajdon drasztikus megszüntetésével lehet elérni. A kérdés az hogy HOGYAN kell fellépni azok ellen akik nyilvánvalóan önös érdekből ez ellen tiltakoznak?!


2017. jan. 12. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ugy lepjel fel ellenuk, hogy nem szolsz semmit. A valasztasok idejen elmesz szavazni, es ha a demokratikus valasztasok folyaman sikerul a kommunistaknak hatalomra kerulniuk, akkor orulhetsz. Remelem a demokracia ellen nincsen kifogasod. Viszont mindaddig, amig nem a kommunistak vannak hatalmon, addig ne akarj minket elnyomni. Nem vagyok gazdag, es sima dolgozo vagyok, de baromira nem orulnek neki, ha minden, amit en megtermelek, az a kozosbe menne. Nem akarok szemelyeskedni, de rohadt komcsik.
2017. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%

"A magántulajdon kialakulása a XI. században ugyanolyan nagy lépés volt a haladás útján, mint megszűnése a XX. században. "


Tehát az lenne a "haladás", hogy visszalépünk egy 1000 évvel korábbi állapothoz?

2017. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Nyilvan azok akarjak megszuntetni a magantulajdont akiknek nincs, es el akarjak szedni a masoket.


Ha a melosnak annyit kene dolgozni mint egy multi vezerigazgatojanak akkor igencsak lazadozna par het utan.

2017. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

"a a melosnak annyit kene dolgozni mint egy multi vezerigazgatojanak akkor igencsak lazadozna par het utan."


Ezen jót röhögtem :D

2017. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Neked egyetlen magántulajdon kell: egy kötél, amit lehetőleg köss a nyakad köré, a másik végét meg csomózd oda az erkélykorlátra, aztán nyomj egy szaltót és máris meg van oldva a problémád.
2017. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Ki kell irtani, le kell mészárolni őket!!!

Helyes választ adtam, Lenin-fiú?

2017. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

"Ezen jót röhögtem :D"


Csak azert mert tudatlan vagy.

2017. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Aki magántulajdont akar az kulák és ki kell végezni.
2017. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

'Aki magántulajdont akar az kulák és ki kell végezni.'


Aki pedig trollkodásra használja a világhálót, azt kipenderíteni innen és többé vissza se engedni :D

2017. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Állami kitüntetést, nemesi címet.

Neked pedig kötelet.

2017. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!