Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy érzitek 2010 óta nőtt...

Sulek Péter kérdése:

Ti hogy érzitek 2010 óta nőtt a rasszizmus Magyarországon?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ja.

Mondjuk engem sokkal jobban zavar, hogy a magyarok is jobban gyűlölik egymást, mint akkoriban.

2017. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
2010 óta? Miért pont azóta? Ja értem már.. a fidesz alatt mennyit
2017. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
#2 vagyok. (bocsi, előbb elküldtem). tehát a fidezs alatt mennyit nőtt a rasszizmus... erre vagy kíváncsi, de a helyzet az, hogy semennyit. Nyilván egy baloldali ezt támadja a fideszben. Egy jobboldali meg pont ellenkező irányból közelíti meg, hogy mennyire libsi mindenki... csakhogy ez hülyeség. Lényeges társadalami változást nem tapasztalni. Sőt, inkább kicsit elfogadóbb lett az emberek gondolkodása.
2017. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
A felmérések szerint a plakátkampány óta jelentősen nőtt az idegellenesség.
2017. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
*az illegális bevándorlás óta nőtt az idegenellenesség.
2017. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
De ez nem egyenlő a rasszizmussal. Egyszerűen csak nincs olyan állapotban az ország, hogy be tudnánk fogadni migránsokat. Én se fogadok be a lakásomba egy tigrist, és nem azért, mert utálom, hanem mert egyrészt etetni sem tudnám, másrészt félnék tőle, nincsenek meg azok az lehetőségeim, hogy normális életteret tudjak biztosítani neki. De nemhogy egy tigrist, egy bocit sem fogadnék be. Bármennyire is nagyok a szemei, és bármennyi tejet is adna.
2017. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2017. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
Nem. De igény az vóna rá.
2017. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!