Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon hozzávetőlegese...

SzabadMagyar kérdése:

Magyarországon hozzávetőlegesen hány újnyilas/neo-náci él?

Figyelt kérdés

Nyilván az újnyilas alatt azt értem aki Szálasi Ferenchez ragaszkodik jobban a neo-náci alatt meg aki Adolf Hitlerhez.

Nem kérek kritikákat ezekről az ideológiákról, csak egyszerűen szeretnék egy hozzávetőleges számot tudni.


De én abban is biztos vagyok, hogy bőven százezer feletti követője van ezeknek az ideológiáknak Magyarországon.

Neo-náci alatt én nem csak a kopasz,bakancsos,széttetovált Skinheadekre gondoltam, hanem akár egy teljesen átlagos embernek látszó személy is lehet aki egyetért Adolf Hitlerrel és az ő politikai eszméit követi.


Én Magyarországon minimum 20000 főre tenném ki a neo-nácik számát, de ezek alatt csak azokat akik a tényleges keménymagnak számítanak.

De legfeljebb 2millióra tenném, ha azokra gondolok akik mélyen rühellik a zsidókat és a romákat és Hitlert is inkább pozitív személynek vélik, mint negatívnak.


Természetesen nem eszmekritikát kérek, hanem hozzávetőleges számokat. Nyilván nem várom, hogy bárki is kiböfögje, hogy 353248 neo-náci él Magyarországon.. De most 353250 mivel 2 új ember pont most ismerkedett meg az eszmével és bejön neki :D vagy 353247, mivel Kiss István aki mélyen neo-náci pont most karambolozott.



2017. febr. 9. 21:06
 1/8 Donald J. Trump ***** válasza:
73%
20.000 valóban simán meglehet, de a választókorú polgárok körében tán párezer. 18 éves korukra általában kinövik az emberek az ilyen hülyeségeket - skinhead zenekar is alig akad ma már, nincs rájuk igény.
2017. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szimeon ***** válasza:
47%
Kb. száz, kétszáz.
2017. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha a Facebookon böngészek akkor bőven találok rengeteg neo-nácit vagy legalábbis olyat aki legalábbis utalásokat tesz róla, mint mondjuk Waffen SS katonák a borítóképe esetleg zsidókat szid..


A 20000 alatt én azt értem, hogy keménymag.. Azaz nem divatként tekint rá, hanem ennek az eszmének a tagja.

2017. febr. 9. 21:18
 4/8 A kérdező kommentje:
A 100-200 fő szerintem a csoporton belül akik bármikor képesek az életüket feláldozni ezért az ideológiáért :D
2017. febr. 9. 21:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Családi körből 3-at ismerek aki nyiltan felvállalja és mind 25 év felettiek. Baráti/haveri körből legalább most 15-öt számoltam össze. Ismerősökről nem nyilatkozom, mivel attól, mert még valaki antiszemita nem biztos, hogy neo-náci is
2017. febr. 9. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Annyi mint ahány csótány ballib.
2017. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Beleszámíthatsz... :D Nem vagyok náci, de ha kimondom az igazságot, akkor rögtön ezt a megnevezést kapom. Csak 2 helyre tartozhatsz... Vagy rasszista, homofób, iszlamofób náci vagy, vagy zsidóbérenc, migránssimogató.

(Ez nem gyűlöletbeszéd akar lenni, de vagy ide, vagy oda sorolnak be az emberek, te döntesz INKÁBB melyik akarnál lenni...)

2017. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
#7 jól mondja, egyértelmű,hogy az első
2017. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!