Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok nevetségesnek...

Ti nem tartjátok nevetségesnek, hogy olyanok akarnak papolni az abortuszról, akik azt sem tudják milyen egy átlagos ember élete?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 9. 22:24
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Kérdező, te jelenleg babát vársz?
2017. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

Az egésszel az a legnagyobb baj, hogy eszerint pénz éppen lenne az egészségügyre, de csak annak jut belőle, aki megtagadja az abortuszt, azaz aki úgy táncol, ahogy a kormány fütyül. Az egészségügy tekintetében ez a hozzáállás szerintem megengedhetetlen. A diktatúra kiépítésének egy újabb, márvánnyal kirakott lépcsőfoka.

Mondjuk a vicc az, hogy gyerekkórházban amúgy sem szoktak abortuszokat végezni...

2017. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
57%
Akit megölnek abortusszal, az nem tudja, milyen egy átlagos ember élete, mert esélyt sem kap rá...
2017. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
21%
Jó hogy már a családi pótlékot is sajnálják a tisztelt adófizetők! De rohadtul kíváncsi volnék, hogy vajon 20 év múlva ki fogja az Önök nyugdíját kifizetni? A kormánynak és a társadalomnak az érdeke a gyermek, aki hosszú távon azt gondolja, hogy az 1,2 elég a fennmaradáshoz az ö izé, nem akarom mondani ... És igen, nem csak a szülésig gondolják a kontrollt a szülők felett, lásd védőnői szolgálat, Gyejó... A családi pótlék pedig sok mindenre elég, ha nem isszák, füstölik vagy bulizzák el. Van tisztességes szegénység, bár lehetne többet csorgatni a tisztességes munkáért is. Megjegyzem inkább ezért kellene dörgetni a falakat és nem az abortusz opcióért. És igen, régen is és most is lesznek akik horgolótűvel esnek maguknak és a gyermeküknek, de azért a legtöbbje inkább kipróbálja az anyaságot, ha nem szinte belehajszolják a környezetben lévők a könnyen elérhető abortuszba, mert úgy hiszik jónak. Amúgy pedig ha már megszületik az a gyermek, igenis nagy átlagban a nem kívánt terhességből szeretett gyermek lesz, hiszen nem kövek kapják a kezükbe, hanem az anyjuk. Ha pedig a társadalmon belül a nyomás a környező családtagokra és barátokra az irányba hat, hogy segítsük és erősítsük az anyaságban a nőket, elismerjük a munkájukat, és elismerjük, hogy fontos anyának lenni, akkor még jobban működhet. DE amíg arra megy a dolog, hogy a férfiak egyujjas kesztyűnek használhatják a nőket, lányainkat, addig ez csak rosszabb lesz. Amíg könnyen elérhető a gyermektől való megszabadulás (jaj sokaknak nem gyermek, persze, mert akkor, ha már úgy gondol rá, akkor már kellemetlen.), addig meg is teszik, hamar, mert mindig van kifogás, és nem stabil kapcsolat, hiszen ma nem ere rendezkednek be a párok, hiszen nem fontos az elköteleződés, csak a használat. Átlagos ember? Mit jelent ez? Az átlagos embernek nincs szüksége biztonságra? Szeretetre? Családra? Hozzá kellene tartozzon az abortusz az átlagos ember életéhez??? Szerintem biztosan nem!
2017. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 1Léna ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!

Az emberek élete többségében nagyon szeretet hiányos. Az ember elkezd társat keresni magának, mert nem jó az embernek egyedül. Szeretetet szeretne kapni, jó esetben szeretet szeretne adni érte.

Gondolkodik, hogy "hogyan is csinálják ezt"? Mit tanultam az ismerőseimtől, mit láttam a filmekben? Mit mondanának, ha nem az ő példájukat követném? Mivel a többség így csinálja biztosan ez a jó. Ennyi ember nem tévedhet. Tehát, rövid ismerkedés után gyorsan próbáljuk ki egymást, mert ha nem akkor a választottam hamar szakítani fog velem.

Na akkor próbáljuk. Megvan a kapcsolat, megy a szex. Aztán jön egy konfliktus amiben nem értesz egyet vele. Összevesztek, de olyan jó vele a szex. Elfeleded a vitát. Aztán jön egy másik konfliktus, és megint összekülönböztök, de jó a szex vele, kibékülsz. Aztán újra, míg egyszer csak, megelégeli az egyik a vitákat, dobja a másikat aki lehet, hogy szerelmes belé. Az egyik már gyakorlott ebben, a másik pedig majdnem belehal. Úgy érzi kitépték a szívét. Non plusz ultra: a terhességi tesz pozitív. ? ? ? ? ?


Azt mondják, ha nem jó vele az ágyban akkor nem lesz jó az életed vele.

És mi van akkor, ha tisztelne az a másik TÉGED, előbb szeretne megismerni TÉGED. Szeretné megtudni, hogy mi az amit TE szeretsz, és azon fáradozna, hogy örömöt szerezzen neked csak úgy és nem az ágyban. Esetleg TŐLED is ezt a figyelmességet, ezt a szeretetet kapná. Kizárt, hogy egy ilyen alapozás után akár az is bevállalható, hogy egy házassági szövetségre lépés után még mindig biztos lehess abban, hogy aki addig is a TE örömödet és a TE boldogságodat szolgálta akkor Ő a házasságban is meg tesz majd mindent ugyanezért az ágyban is?


Ne házasodjatok össze az úgyis csak egy papír.

Az igaz, hogy papírra írják, de csak akkor írj alá ilyen papírt, ha elkötelezed magad arra, hogy mindent megteszel annak érdekében, hogy a házastársadat boldoggá ted. Szeresd Őt annyira, hogy minden este mikor melléd fekszik az ágyban mosoly legyen az Ő arcán, és Te ezt egy mosollyal tud viszonozni. Egy ilyen házastárs mellet már be vállalható a gyermek, akkor is ha nem a ti időzítésetek szerint fogant meg. Mert a szövetségesek együtt birkóznak meg a nehézségekkel.

Szeretettel 1Léna

2017. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nem tartom nevetségesnek. Ha magáról az abortuszról van fogalma, hogy az mit takar, akkor már lehet róla véleménye is. semmi nevetséges nincs benne.
2017. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok aborutusz ellenes.

Szerintem nem lenne szabad hagyni hogy 2vagy több élet elromolyjon 1-1 jó éjszaka miatt.

Azaz:1 gyerekt szegénységben fellehet nevelni normálisan ďe 2,3at nélkülözésben már nem igen.(mert ugye nem mindenki városi,lehet faluban is munka nélküli az ember,és ott sem mindenki tud

mindenféle állatot tartani).

Miért minimum 2 ember élete?

Mert az anya is szenvedne,a csodálatos segélykéből ami arra elég hogy cigány soron kössön ki.

Ami valljuk be nem kecsegtet a legjobb kilátásokkal.

2017. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Itt írja valaki hogy a megelőzés fontosságát.

Csak hogy holl kellen kezdeni? Én 13évesen (7.osztály)kaptam 1 azaz 1felvilágosító órát a suliban. A szüleimnek alá kellett írni,hogy bemehetek rá.

A jellemzően nem abortáló népcsoportban eleve a suliba járásnál kezdődnek a gondok. Ha még be is jár akkor is mi biztositja eljut a 7.osztályig. mi biztositja hogy ott abban suliban lesz felvilágosítás.

Mi biztositja hogy addigra nincs már 1gyereke.

Mi biztosítja hogy szülei engedik vagy inkább felfogják hogy miröl van szó,és engedik neki hogy bemenjen. (Jányoknak ijen dolog nem valú).

Láttam,halottam hajmeresztő dolgokat a cigány sorrol.

Ott nehéz a megelőzés.

Nos kérdem tisztelettel az ő életúk szép és jó?

Érdemes egy földbe vájt oduba gyereket/ gyerekeket szülni....akik nyilvány hasonlóan járnak el,azaz 15évesen alig tudnak írni-olvasni de gyereket már csinálnak.ők miben fogna hozzájàrulni bármiben bármihez (a segíj felvételen kívül)

Persze nem akarok ennyire előitéletes lenni,ismerek magyart is aki hasonlóan járt el...de ő felismerte,hogy 2gyerek bőven elég,azokat talán sikerül rendesen felnevelni,nem kell a 3.annak is eltünne az apja.(és nem azért mert 1ujjas kesztyünek használja nöket henem mert ő olyan környezetböl jött ahol elakarták vetetni csak állam bácsi nem engedte,és nyilván a "családi" példát viszi tovább).ö neki és a poronytyának is jobb lett volna ha megsem születnek,meg az anyànak is.érzetették vele hogy ő csak egy megtürt valaki,és hány ilyen példát hallunk?

Nekik talán jó? Ők sem fogják meg tudni milyen egy átlagos élet,eleve jó ha csak hátrányból indulnak.

2017. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!