Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne Magyarországgal,...

Mi történne Magyarországgal, ha valamilyen okból kifolyólag a fidesz összeomlana?

Figyelt kérdés
Anarchia lenne, vagy lenne olyan politikai erő, amelyik komolyan vehetően tudna kormányozni?

2017. febr. 12. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Az a vicc, hogy egyáltalán nem biztos, hogy lenne valami csoport, ami átvenné a helyüket.

Ha bármi ilyesmi valószínű lenne, akkor már rég lenne egy normális ellenzéki párt, akikre szavazni lehetne helyettük.

Attól tartok, hogy ennek az országnak már kaput.

2017. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ez nagyon jó kérdés, amin már szerintem elgondolkoztunk sokan ebben az országban. Hogy mi lenne, azt nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy a fideszeseknek ez maga lenne a világvége.
2017. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűnik, mintha erre reális esély lenne, de nem hiszem, hogy összeomlás lenne. Új választás, azt valaki megnyeri és ha nincs többsége, keres egy koalíciós partnert. Az persze valószínű, hogy egy ideig kicsit kaotikusak lennének a politikai viszonyok, de nyilván a Fidesz helyett is lenne másik párt.
2017. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Végre fellélegezne az ország!
2017. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Muráti Emőke ***** válasza:
Szomália 1990-es helyzet
2017. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!