Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok a Magyarságoto...

Büszkék vagytok a Magyarságotokra?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 09:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
NEM
2017. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem. Inkabb lennek osztrak vagy nemet
2017. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tettem érte semmit. Egyszerűen ide születtem, ez nem érdem, hanem állapot. A mentalitásunkra és a történelmünkre pláne nem vagyok büszke.
2017. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Annyira vagyok büszke, amennyire értékes a magyarság a világ népei közt. Az európai és fehér népekhez képest nagyjából átlagos, talán egy kicsit átlagos felüli, okos, hősies, érzékeny, kiváló adottságokkal bíró nép (csak a pozitív tulajdonságokat írtam). A világ összes népéhez képest az elitben van, de ez nem nagy dolog.
2017. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

10.35. Miért mi baj van a történelmünkkel? (Főleg, összehasonlítva más nemzetek történelmével.)


A kérdésre, igen, büszke vagyok arra, hogy magyarnak születtem. A történelmünkre is, a történelmi személyiségeinkre is, az íróinkra, költőinkre is, a zeneszerzőinkre is, a tudósainkra is.

Az anyanyelvünkre is, a földrajzi környezetünkre is, az egész Kárpát-medencére is. Legfőképpen a jelen határokon túl élő magyarokra is, akik különbbek nálunk, sajnos.

Büszke vagyok a népi kultúránkra különösen, a népzenére, néptáncra.


Ha összahasonlítom más nemzetek adottságaival, még büszkébb vagyok.


És nagyon szomorú vagyok, hogy vannak, akik nem fogják föl, hogy milyen kiváltságos nemzetbe születtek.

2017. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15


" Legfőképpen a jelen határokon túl élő magyarokra is, akik különbbek nálunk, sajnos. "


Akkor húzzál Erdélybe és bújja seggükbe!



Eszem megáll, hogy írhat valaki ilyet!

2017. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!