Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok a Magyarságoto...

Büszkék vagytok a Magyarságotokra?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Hogy magyar vagyok, arra maximálisan büszke vagyok...

De hogy ebbe a patkányfészekben kell éljek, egy szétbarmolt országban, arra már nem éppen!

2017. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2017. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Elég sok nemnormális ember él ebben az országban. Mondhatni, hogy a többségnek van valami komoly agyi problémája, amit pszichológusok hadának kellene kezelni.

Mondjuk rögtön itt vagy te, aki nagybetűvel írod a "Magyarságotokra" szót, mert felsőbbrendűnek hiszed a magyarokat más népeknél.

2017. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Persze, büszke vagyok arra hogy Európa legkorruptabb országa lettünk és mehetek a trópusi paradicsomokba új hazát keresni.

A keleti blokk egyik országa se legyen büszke magára. Mert itt például olyan honfitársai voltak a történelem során akik a hatalom reményében beálltak ávósnak és akár a saját apja padlását is lesöpörte vagy a tömegbe lőtt úgy hogy azt se nézte hogy a saját apja köztük van-e. Meg olyan honfitársai vannak akik 27 évvel a rendszerváltás után is azt hiszik kommunizmus van, és a közösből korlátlan mennyiségben kilopható a vagyon. Ezek után még kiírsz ilyen kérdést?

2017. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

ma 10:16


Ahogy mondod!

Csatlakozom a kommentedhez!

2017. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Nocsak? Hová lett a válaszom? :-O
2017. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Nocsak? Hová lett a válaszom? :-O"


Mert, mit írtál?

2017. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

# 7


Azt, hogy ez egy adottság, amire nincs befolyásom, így nem értelmezhető az, hogy büszkének kellene lennem rá.

Olyan ez mint a hajszín, vagy a pénisz méret. Ezekre sem lehetsz büszke, hiszen nincs érdemed bennük.

2017. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8


Ja, világos!

Köszi!

2017. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

nem. olyasmire vagyok buszke amit en ertem el, en tettem le az asztalra.


Hogy magyarnak szulettem az csak egy adottsag, nem pozitiv es nem negativ. Miert lennek ra buszke?

2017. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!