Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc eltávozna...

Ha Gyurcsány Ferenc eltávozna az élők sorából sajnálnátok?

Figyelt kérdés

Nem provokáció a kérdés, természetesen sosem kívánnám a halálát, soha. Szóba nem jöhet.

Csak arra vagyok kíváncsi hogy azon a napon ő lesz-e még minden idők leggyűlöltebb miniszterelnöke. (1990 után természetesen.)

Lerónátok a kegyeletet?

Idézőjelesen értem persze, aznap "megbocsátást" kapna?

Hogy reagálnátok?


Ilyesmiről egyébként én azt gondlom kell beszélni, születésünk percében elindulunk a halál felé. Nem kell úgy tenni mintha sosem következne be.


Amúgy többek közt ez ihlette:

https://www.youtube.com/watch?v=30ltMgaO9vE

https://www.youtube.com/watch?v=FNj19aLHQho


Gondolkodtatok már ezen?

Egyébként most mindegy, Gyurcsány jutott eszembe, mert a téma alapját az ő személye adhatja legjobban ha értitek.



2017. febr. 13. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy 50-es éveiben járó családapa. Ebből a szempontból mindenképp sajnálnám, családját pláne.


Mint politikus nem hiányozna, ha eltűnne, de közel se tesz annyi rosszat, hogy a halálát kívánjam.

2017. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán. Ahogy a mostani nagyvezírt sem.
2017. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
52%
1-es válaszoló, a Pokolban inkább Hitlerrel lehetne találkozni nem Kádárral, meg Gyurcsány Ferenccel. Én egyébként nem utálom Gyurcsány Ferencet és nem vagyok kárörvendő, szóval örülni biztos nem örülnék, ha meghalna. Sajnálni se sajnálnám jobban más embereknél. Az biztos, hogy nem sírnék, de nem is mosolyognék, hanem kifejezéstelen arccal venném tudomásul, hogy meghalt. Különben Gyurcsány fele annyit nem ártott Magyarországnak, mint orbán meg a fidesz.
2017. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
68%
Különben, ha rajtam múlna, akkor orbán előbb halna meg, mint Gyurcsány Ferenc. Őszintén nem értem, hogy Gyurcsányt miért utálják többen, mint a foci drukker, cigány orbánt. Én orbánt, mészárost, rogánt, matolcsyt utálom. Gyurcsány még szimpatikus is, amikor orbánt fikázza az tetszik.
2017. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek Pecsenye Kacsával, nyugodtan le lehet őt pontozni, csak mert az igazat mondta!

Én is így vagyok vele, hogy inkább Orbán pusztuljon el végre, mint Ferenc!

Azzal is egyetértek, hogy fele annyi kárt nem okozott, mint a Zsebdiktátor és bűntársai!

2017. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Én sem értem, miért ez a közutálat. Mert egyszer valaki végre őszinte volt? Emlékeim szerint más bűnét nem is igen emlegeti a népharag.

Nem állítom, hogy a legjobb választás ő lenne az ország élére, de nekem inkább rokonszenves figura, mint nem. A felesége pedig a legmegnyerőbb személyiség, akit életemben láttam. És hát ugye madarat tolláról...

2017. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem találkoztam vele, nem beszéltem vele, számomra semleges hogy él vagy hal-e, nincs befolyása a családom vagy az én életemre.
2017. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Gondolod, ő sajnálna engem? Kb. én is annyira őt.
2017. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Annyira sajnálnám, mint bármely más, számomra ismeretlen ember halálát.
2017. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Én pezsgőt bontanék. Ha valaki, akkor ő megérdemelné, hogy felforduljon.
2017. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!