Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2006-os tüntetések a misztik...

Árokpart kérdése:

A 2006-os tüntetések a misztikuma miatt marad meg sokáig emlékezetesnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy azóta is már volt hasonló nagyságú tüntetés pl. az internetadónál meg még a Fidesz székházat ugyanúgy megdobálták, illetve tavaly a Tanítanék Mozgalom Kossuth-téri tüntetésén is az eső ellenére rengetegen voltak megtelt ugyanúgy a tér. Tehát vajon a forradalom évfordulója miatt van a 2006-os eseményeknek ilyen misztikus mondanivalója, hogy úgy emlegetik, hogy 56-hoz hasonlóan a nemzet akkor is felemelte a szavát.
2017. febr. 13. 23:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
2006? Amit én láttam belőle, kimondottan balhés társaságokat, felhergeltek, hogy romboljon, ami alapból is tetszett neki. Én, személy szerint, semmi politikai indíttatást nem láttam benne, bár, szerintem, politikusok szervezték. A rendőrök jól, rosszul döntöttek, a csőcseléket valamilyen módon megfékezték. Ilyenkor meg mindig akadnak ártatlan áldozatok is. Ez vele járó dolog. Utólag persze könnyű évek alatt rágódni rajta, mi is lett volna helyes lépés.
2017. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5%
a rendőrterror miatt
2017. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
Misztikum ide, vagy oda, 1956-hoz hasonlítani a 2006-os eseményeket, finoman szólva is röhejes.
2017. febr. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!