Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagy öngyilkossági szám jó...

A nagy öngyilkossági szám jó vagy rossz a nemzetnek?

Figyelt kérdés

Nézegettem a statisztikákat, amiben mindíg is élvonalban voltunk, viszont észrevettem, hogy Japán most mögöttünk maratt egy kicsivel.


Erre elgondolkoztam, hogy mennyien hozzák fel azt, hogy milyen rossz az, hogy ilyen sok az öngyilkos az országban.


De ha objektíven belegondolunk, akkor végülis nem jobb, ha minél több az öngyilkos?

A legtöbb öngyilkos ha megnézzük a fiatalok közül kerül ki, azok közül is a legnagyobb ok a kiközösítés.

Nos akit kiközösítenek, az már alapból nem illik bele a társadalomba, szóval a gyerekek már alapból eltávolítanak egy potenciális életképtelen ember a rostából.


Ha valaki életképtelen, sosem tud megtermékenyíteni egy lányt és munkahelyet sem fog tudni szerezni, mivel nincs meg az önbizalma, csak nettó veszteség a tanítása és eltartása az államnak.


Természetesen a családnak lehet rossz, de a

Többség > Egyén elve érvényesül egy nemzetben, így nézve már hasznos a tette.


Arról nem is beszélve, ha megnézzük, mi magyarok sokkal keményebb nép vagyunk, hisz aki túléli a kiközösítéses iskolákat mert erős lelke volt, vagy nem tette magát célponttá, az már sokat tehet, sok benne a potenciál.


Erről persze csak úgy lehet rendesen beszélni, hogyha most eltekintünk a moralitástól, de a pénz nem a moralitásból és lelkiismeretből születik, márpedig mi magyarok szegények vagyunk, miért szegényednénk le jobban a többi államhoz képest?


Ha tudtuk negatívumot erre, azt is szivesen meghallgatom!



2017. febr. 18. 16:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

"Mi is közösítettünk ki gyereket, de ő életképtelen is volt és lett is. Most jelenleg a pszichiátrián kezelik mivel dührohama vannak vagy 4-5 éve és veszélyesnek lett kinyilvánítva miatta."


Nem pont timiattatok voltak dührohamai?


Amúgy meg kérdező, volt a történelemben egy ember, aki úgy gondolkozott mint te, és a számára "életképteleneket" kivégeztette. Úgy hívták, hogy Adolf Hitler. Kivégeztette a melegeket, nyomorékokat, szellemi fogyatékosokat, származás alapján a zsidókat és cigányokat is! Neked hogy esne, hogy valaki akármilyen testi rendellenességed, vagy egy nevetséges indokra hivatkozva kivégeztetne? Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy azok vannak kiközösítve, akik ártanak a társadalomnak! Pont ellenkezőleg, a legkártékonyabb, legszemetebb embereknek nyaliznak a legtöbben! Ott van pl. Hitler, aki ilyen nézetekkel az akkori legmodernebb állam élére került (tönkre is tette a hazáját egy jó időre)! Pont azok ártanak a legtöbbet a társadalomnak, akik olyanok, mint TE!

2017. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

"hisz aki túléli a kiközösítéses iskolákat mert erős lelke volt"


Igen, a többségből jó nagy lelkibeteg idegroncs lesz.

2017. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Tehetnél egy szívességet és te is kipróbálhatnád milyen a gyakorlatban az öngyilkosság, a társadalom láthatóan nem sokat vesztene.


Meg , ahogy írod maximum a családodnak lenne rossz, mi továbblépnénk.

2017. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
86%

"Ha valaki életképtelen, sosem tud megtermékenyíteni egy lányt és munkahelyet sem fog tudni szerezni, mivel nincs meg az önbizalma, csak nettó veszteség a tanítása és eltartása az államnak. "


Itt a bizonyíték arra,hogy a legtöbb nemzeti érzelmű ember valójában náci elveket vall.

2017. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb magyar ember nem tud kiállni a jogaiért, sem a politikát tekintve, sem sehol. Aki olyanokat pártol, aki viselkedésével rombolja a közösséget, és ellehetetleníti mások életét, az nem erős lelkű, az egy behódoló csicska. Pont azért is hódolnak be a legtöbben az agresszív g*e*ciskedőknek, mert gyávák. A legtöbb magyar iskolában tanítani nem lehet, tanulni nem lehet (pedig ez lenne a célja, de néhány hülyegyerek erre magasról szarik), a munkahelyeken pedig pont a szemétkedő főnök és szemétkedő kollégák nehezítik meg a munkát a legjobban. Egy olyan társadalmat NEM LEHET fenntartani, ahol az emberek végigszenvedék az életüket, ahol kínszenvedés volt tanulni és dolgozni, és ahol mindenki azt követi, aki a legrosszindulatúbb, csak mert azt tartják életképesnek! Nézd, most is azok alkotják az országot, akik "erős lelkűek". Nos, kb. annyira megy nekik, hogy mindenki a nyugati "gyenge lelkűekhez" menekül ki! Attól nem leszel erősebb, hogy bántanak, piszkálnak, vagy megvernek! Attól csak idegroncs lesz az ember, és nem fog megbízni senkiben! Az nem életképes társadalom, ahol a lakosság, bántja egymást, a valamiért nem oda illőket pedig megölik!
2017. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gondolatmenet nagyon beteges lelkivilágra utal. Az empátia teljes hiánya a legbiztosabb ismertető jele a pszichopatának.
2017. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm a válaszokat(nem irónia)!


Láthatólag ezt nem tudjuk megvitatni a moralitás kivétele nélkül és itt álszentharcok folynak jobbról ballról.


Ha mindenki ennyire a kiközösítettek mellett van, akkor miért van az, hogy vezetünk a statisztikában? Miért van az, hogy az áldozatokat senki sem támogatja? Se az iskola, se a szülők? Egy kiközösítéshez nem 1 ember kell, hanem egy egész osztály. Az nem kevés szülő.


Én már megbántam azt, amit tettem régen, nem vagyok rá büszke. Ha lesz gyerekem, biztos arra fogom nevelni, hogy ha teheti, álljon ki egy ilyen gyerek mellett, de csak akkor, ha úgyérzi, képes egy egész osztállyal szembenézni(mivel ez történne, ez nem egy amerikai happy endes filmvilág).


Nem tudom, hogy miért látok itt naponta új kérdéseket egyéb témakörökben, hogy mit tegyek, ha kivagyok közösítve és bántanak. Biztos elszigetelt esetek.


Azért köszönöm, hogy itt mindenki letámadt engem, annak ellenére, hogy mivel a tény ELLEN, TI semmit se akartok tenni, csak hőbörögni a tényen, valami pozítivat is meglátni benne. Náci sem vagyok köszönöm, sokkal inkább van közelebb hozzám a baloldal, közösségköszpontúság.


Hitler pedig egy idióta volt. Egy fogyatékos ugyan úgy lehet nagyon is hasznos társadalmi tag, ha belegondolunk fogyatékosként fenttartja magát, és sok munkát végezhetnek, a zsidóság kérdése egy agyrém idiótizmus, a zsidó is ugyan olyan ember mint bárki más, csak célpontot keresett az 1 Vh. után, származás alapján pedig elítélni valakit úgyszintén ugyan az, mint a zsidóság, potenciális erős életképes munkaerőket elküldeni csak egy idióta tenne.


A kérdésem amúgyis csak véleménykérés volt, sehol nem írtam le, hogy bármit is tenni kéne, maximum azt, hogy tenni aktívan ellene, de mivel ezt úgyse szereti a felnőtt társadalom beismerni, hogy az állatok törvénye uralkodik a gyerekek között, ezért ez lehetetlen lenne, ezért is tettem inkább fel ezt a kérdést.

2017. febr. 18. 17:09
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

"Itt a bizonyíték arra,hogy a legtöbb nemzeti érzelmű ember valójában náci elveket vall."


Csodálkozol? Először a zsidókat akarták felkötni. Utána a cigányokat tarkón lőni a főtéren. Most azokra mennek rá, akiket kiközösítenek valami nevetséges dolog miatt. Azt nem veszik figyelembe, hogy a legtöbb tudós, vagy híres művész, vagy felfedező különc volt, és hogy mégis ők vitték előre az emberiség fejlettségét, ahol most van. Newton és Einstein sem volt hétköznapi ember, egész életüket a kutatásba fektették, ha most kivégezték volna őket, akkor most nem lenne az emberiség SEHOL! Még mindig őskori körülmények között élnénk. Sőt, Einsteint, mivel zsidó volt, ki is végezték volna a nácik, azt, hogy egy zseni volt, azt leszarták.

2017. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez az eddigi leggyökerebb kérdés, amit ebben a kategóriában láttam.
2017. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, nem láttam a válaszod.
2017. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!