Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagy öngyilkossági szám jó...

A nagy öngyilkossági szám jó vagy rossz a nemzetnek?

Figyelt kérdés

Nézegettem a statisztikákat, amiben mindíg is élvonalban voltunk, viszont észrevettem, hogy Japán most mögöttünk maratt egy kicsivel.


Erre elgondolkoztam, hogy mennyien hozzák fel azt, hogy milyen rossz az, hogy ilyen sok az öngyilkos az országban.


De ha objektíven belegondolunk, akkor végülis nem jobb, ha minél több az öngyilkos?

A legtöbb öngyilkos ha megnézzük a fiatalok közül kerül ki, azok közül is a legnagyobb ok a kiközösítés.

Nos akit kiközösítenek, az már alapból nem illik bele a társadalomba, szóval a gyerekek már alapból eltávolítanak egy potenciális életképtelen ember a rostából.


Ha valaki életképtelen, sosem tud megtermékenyíteni egy lányt és munkahelyet sem fog tudni szerezni, mivel nincs meg az önbizalma, csak nettó veszteség a tanítása és eltartása az államnak.


Természetesen a családnak lehet rossz, de a

Többség > Egyén elve érvényesül egy nemzetben, így nézve már hasznos a tette.


Arról nem is beszélve, ha megnézzük, mi magyarok sokkal keményebb nép vagyunk, hisz aki túléli a kiközösítéses iskolákat mert erős lelke volt, vagy nem tette magát célponttá, az már sokat tehet, sok benne a potenciál.


Erről persze csak úgy lehet rendesen beszélni, hogyha most eltekintünk a moralitástól, de a pénz nem a moralitásból és lelkiismeretből születik, márpedig mi magyarok szegények vagyunk, miért szegényednénk le jobban a többi államhoz képest?


Ha tudtuk negatívumot erre, azt is szivesen meghallgatom!



2017. febr. 18. 16:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, hogy bármely nemzetnek is oka lenne örülni az öngyilkosságok magas számának.
2017. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Kicsináltatok egy gyereket annyira, hogy a zártosztályra kerüljön! Érthetetlen számomra, hogy miután tudtad, hogy ti voltatok a gonoszak, mégis képes voltál magadnak is hazudni, és ráfogni szerencsétlenre, hogy ő volt a rossz! PEDIG VÉGIG TUDTAD, HOGY NEM Ő AZ! Most (miután sikeresen tönkretettétek az egész életét) meg azt hazudod magadnak, hogy ha te nem csúfolod őt, akkor rádszálltak volna.. Francokat, te magad egyszerűen csak azért csúfoltad, mert kegyetlen voltál és gonosz! A politikusok is ilyenek. Mérhetetlen mennyiségű pénz lopnak egy komplett ország kárára, milliók életét megnehezítve ezzel, de magasról szarják le! Tudják, hogy mit tesznek, tudják mekkora bűn, de nem érdekli őket, és utána SAJÁT BŰNEIK MIATT másokat hibáztatnak! Tipikus pszichopata viselkedés! Hogyha ezt felnőttként nem látod át, nem érzed át, akkor neked kellett volna zártosztályra kerülnöd! Sajnos az ország is azért tart itt, mert a parlamentben is ilyen "erőslelkű" pszichopaták ülnek.
2017. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
a te gondolkodásmódodat szociális darwinizmus-nak hívják. nem erény
2017. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Nem mindig az marad életben, aki hasznos a társadalomnak, hanem aki arcátlanul másokon lép át. AZ öngyilkossággal nem a férgese hull ki úgymond, hanem sokszor éppen azok, akik jót tudnának tenni az életben, mert van szívük és lelkiismeretük.
2017. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Kiközösíteni azt szokták, aki más,mint a többiek, mert a másságot nem bírják elviselni az emberek és megbélyegzik. Azaz ha nem vagy tömeg, már is nehezebben indulsz az életben.
2017. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiegyezhetünk abban, hogy a kérdező egy undorító féreg.
2017. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!