Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is szimpatikus a...

Másnak is szimpatikus a Momentum Mozgalom?

Figyelt kérdés
Ki fog szavazni rájuk 2018-ban?

2017. febr. 22. 20:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
44%

Annak örülök, hogy az olimpiát megakadályozták, de kb eddig tartott az érdeklődésem a Momentum iránt. Nekem nagyon unszimpatikus az egész párt. Ráadásul, még most sem tudnak semmi pozitív üzenetet közvetíteni. Negatívoskodó politikusokkal meg tele a padlás. Szóval felejtősek nálam. Ha üdvözölték volna a pályázat visszavonását, talán azt mondom, tudnak ezek többet, mint a mostani kínálat. De így, hogy beálltak nyavalyogni, hogy ők márpedig népszavazást akartak volna... Hagyjuk már, nevetséges, komolytalan, és ez tipikusan a ha van rajta sapka azért, ha nincs rajta azért... esete, én meg állandó negatív kampányokra nem vagyok kíváncsi. Azt a Gyurcsány is el tudja mondani, hogy nem jó az Orbán, most már olyan erő kéne, amelyik elmondja, hogy ő mit csinálna, milyen jövőt képzel el. Hát a Momentum pont nem ilyen. Most meg hiszti van, mert ők arra készültek, hogy jó nagyot kampányolnak majd. Ez van, semminek se tudnak örülni.

Szóval én inkább nem őket választom, és nem is a Fideszt...

2017. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
50%
Az olimpiával kapcsolatban egyetértek velük, de nagyjából, ennyi. Ez még nagyon kevés ahhoz, hogy rájuk szavazzak, de még ahhoz is, hogy szimpatikusak legyenek. Persze, ez még változhat, de pillanatnyilag, közömbös vagyok irántuk.
2017. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
58%

Az olimpiától megmentették az országot ami szuper. Innentől semmi pozitív. Politikából szeretnének megélni. Gyengék minden szempontból.


Van egy víziójuk: minden megyeszékhelyről 1 óra alatt Pestre lehessen jutni vonattal. Szerintem úgy hülyeség ahogy van.

2017. febr. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Azért született meg ez az új gittegylet, mert a meglévő szélsőliberális pártok már lejáratták magukat, be kellett dobni egy új nevet. A szar viszont nem lesz finomabb attól, hogy máshogy hívjuk.
2017. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
69%
liberálisok, így már eleve nem lehetnek szimpatikusak normális embereknek.
2017. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
Liberális romkocsmatöltelékek.
2017. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
88%
Csirák
2017. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:

Számomra közömbösek, de nem bíznám rájuk egy ország vezetését tapasztalat híján.

Jelenlegi formájukban pedig (sajnos) a fidesz malmára hajtják a vizet: veszélyt nem jelentenek rájuk, de az ellenzéktől elveszik azt a pár százalék szavazót, ami adott esetben a csodához (kormányváltás) lenne szükséges.

2017. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
46%

Ha nem basszák el a renomét '18-ig, én rájuk szavazok. Két okból tervezem ezt tenni. Egyrészt azért, mert ezeknek a fiataloknak csillog a szeme, az a benyomásom, hogy ők tényleg hisznek valamiben, amire szerintem nagyon nagy szüksége van ennek az országnak. A másik, hogy bár tehetségesek, de egyelőre elég amatőrök. Ezért gondolom, hogy nem áll mögöttük politikai erő. Miért olyanelképzelhetetlen egy alulról jövő kezdeményezés? Mert már mindenből kiábrándultatok?


Látom én, hogy ezek budai úri fiúk. De jókat mondanak. Ha csak a felét komolyan gondolják, én boldog leszek. Összefésülni a szolidaritást a nemzeti érzéssel? Miért ne? Alapvetően semmilyen ellentmondás nincs a kettő között, pusztán annyi, hogy ellentétes oldalak sajátították ki ezeket az eszméket.

2017. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
46%
Én be is lépek, ismerem őket közelről, és meggyőztek. Azt nem tudja senki, hogy mivé fognak fejlődni, "elromlanak"-e, de ha igen, akkor majd le lehet őket váltani. Egyik legnagyobb probléma Magyarországon, hogy sokan nem gondolkodnak, csak hisznek. Ez jól látható OV facebookján a hozzászólások alapján is. Hiába vágta tönkre az országot, nem zavarják el, mert nem veszik észre, csak imádják. És nagyon aggasztó, ha egy vezetőt imád a nép, mert így nem tudnak racionálisan dönteni.
2017. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!