Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is szimpatikus a...

Másnak is szimpatikus a Momentum Mozgalom?

Figyelt kérdés
Ki fog szavazni rájuk 2018-ban?

2017. febr. 22. 20:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"ezeknek a fiataloknak csillog a szeme"

Ahogy mondod. Vajon mit szívnak, mit szednek?

2017. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%
Nem azok. Az a baj, hogy nekem nagyon fontosak a hagyományos, keresztény értékek. A baloldalon mindennek az ellenkezőjét vallják, így lehet, hogy nem vagyok feltétlenül elégedett a fidesszel, és akkor enyhén fogalmaztam, de számomra nem opció semelyik sem. A jobbikot hagyjuk, vicc kategória a szememben.
2017. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%

Hitvány gittegylet! Főleg vidéken biztos nagy sikerük lesz a Mécs-nevezetű tróger "irománya" után a vidékiekről. :P


Na akkor kb. ilyen sz.rházi bagázs lehet. Ja, nem vagyok olimpia-párti, és nem is estem nagy letargiába, hogy visszavonták.

2017. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%
22. Az alapján szavazol pártra, hogy menniyre keresztény? Az egyház dolga a keresztény értékeket őrizni, az állam meg ezt támogatja. De ennél sokkal fontosabb feladatai vannak. Ez kb annyira komoly érv, mint az, hogy másmilyen zenét szeretnek, akkor nem szavazok rájuk. Persze én ateista vagyok.
2017. febr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
24 A kereszténység több mint vallás: értékrend is. (Mielőtt valaki megjegyezné: igen, a KDNP is csillagközökre áll a keresztény értékrendtől.)
2017. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki nem keresztény, nem vallásos, még élhet hasonló értékrendek szerint.
2017. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
69%

Azért a momentumosok "érték"rendje felől ne legyenek kétségeid... :-)

Kb ugyanaz a kártékony szellemiség, mint anno a szadesz volt.

2017. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
100%
Egyetértek előttem szólóval. Ezek a bölcsész fiatalok nagyon veszélyesek.
2017. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az tetszik ahogy a balsik ironizálás címszóval mosdatják a förtelemes irományt az írójával együtt. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__83..


Nem tudom majd ha valaki "ironizálna" a balsiliberók aktuális kedvenceiről akkor is ezt szajkóznák ezek a szokásos, erőlködő megmondó alakok.

2017. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
"Egyetértek előttem szólóval. Ezek a bölcsész fiatalok nagyon veszélyesek." Így igaz, de ne általánosítsunk. A bölcsészek (csendes) többsége normálisan gondolkodik.
2017. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!