Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum mozgalom számotokra...

A Momentum mozgalom számotokra is szimpatikus volt először?

Figyelt kérdés

Számomra főleg az egyik kezdeményező, Fekete-Győr András volt szimpatikus.

Hasonlóan hozzám, ő is Fideszes családból származik, csak teljesen kiábrándult.

Nálunk kb az egész családra ez jellemző, pedig a szüleim a Fidesz alapítása óta támogatók voltak.Én pedig beleszülettem ebbe.


Számomra az olimpia ellenzése nem volt kérdés.

Én nem szorulok rá (csak nagyon ritkán),hogy "állami szolgáltatást" vegyek igénybe, akár tömegközlekedésről,akár egészségügyről van szó.Ennek ellenére, mégis úgy gondolom, az olimpiára szánt pénznek máshol jobb helye lenne.



A Momentum számomra akkor kezdett el unszimpatikussá válni, amikor elkezdtek felszínre kerülni ezek a liberális elemek.Például kisebbségvédelem, illetve a migráció témájában tett gyanús kijelentések.

Úgy gondolom, a közel-keleti,afrikai migráció elutasítása magától értetődik egy olyan pártnál,politikai formációnál, ami magyarnak vallja magát.



2017. febr. 24. 18:02
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
91%

Én kiskunsági vagyok, 50 migránst ha láttam itt összesen, szóval ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.

Idegengyűlölet/magyarság: nagymamám mindig tartotta magát ahhoz, ha valaki szállást kér éjszakára, és a 'szándéka tiszta'; rászorul - akkor vendégeljük meg úgy, mintha maga a szűzmária kért volna bebocsájtást. Ha rosszak akarattal jön, akkor meg p'csába vele.


Most nem a migráns üggyel szeretnék párhuzamot vonni - persze oda is futja: aki jó, az bejöhet -, de a magyarság kérdése, ha már szóban forog, nem összeegyeztethető az idegenellenességgel.

Volt egy másik rassz is, a kunok se igazán úgy néztek/néznek ki, mint a fehér emberek, ennek ellenére tökéletesen beilleszkedtek.


Nekem szimpatikusak továbbra is, de ki tudja. Azért reménykedem, hogy ez így is marad.

2017. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem, először sem voltak szimpatikusak. De azért figyeltem őket. Utána sem lettek szimpatikusak, sőt.
2017. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!