Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum mozgalom számotokra...

A Momentum mozgalom számotokra is szimpatikus volt először?

Figyelt kérdés

Számomra főleg az egyik kezdeményező, Fekete-Győr András volt szimpatikus.

Hasonlóan hozzám, ő is Fideszes családból származik, csak teljesen kiábrándult.

Nálunk kb az egész családra ez jellemző, pedig a szüleim a Fidesz alapítása óta támogatók voltak.Én pedig beleszülettem ebbe.


Számomra az olimpia ellenzése nem volt kérdés.

Én nem szorulok rá (csak nagyon ritkán),hogy "állami szolgáltatást" vegyek igénybe, akár tömegközlekedésről,akár egészségügyről van szó.Ennek ellenére, mégis úgy gondolom, az olimpiára szánt pénznek máshol jobb helye lenne.



A Momentum számomra akkor kezdett el unszimpatikussá válni, amikor elkezdtek felszínre kerülni ezek a liberális elemek.Például kisebbségvédelem, illetve a migráció témájában tett gyanús kijelentések.

Úgy gondolom, a közel-keleti,afrikai migráció elutasítása magától értetődik egy olyan pártnál,politikai formációnál, ami magyarnak vallja magát.



2017. febr. 24. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Neked azt jelenti a "migránspártiság", hogy rendezett körülmények között az arra ÉRDEMESEKET beengedjük, kérelmüket elbíráljuk, a többit pedig kitoloncoljuk? (szóval kb 1000 emberből 10 maradhatna)
2017. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerek olyan értelmes szót hogy "migránspárti". Ha abból az 1000-ből épp csak 10 marad fenn a rostán, akkor igen. De ez a szám azonban magasabb lenne szerintem. Ma kb. 30000 muszlim él magyarországon ha jól értesültem. A környezetemben is van pár, régóta itt élnek. Járnak a gyerekek az iskolába, szépen elvannak. Uzsira nem csomagolnak a kölöknek sertéspárizsit, ennyi Az értelem nem bőrszínből ered.
2017. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem ismerem őket, számomra se nem szimpatikusak, se nem ellenszenvesek egyelőre. Az viszont szimpatikus volt, hogy a többnyire "lapító" ellenzéki pártokkal szemben, "bele mertek állni" az aláírás gyűjtésbe, az olimpia kapcsán.
2017. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

"Úgy gondolom, a közel-keleti,afrikai migráció elutasítása magától értetődik egy olyan pártnál,politikai formációnál, ami magyarnak vallja magát."


Aztan te szabod meg ki a magyar, fideszdroid?

2017. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

"Győrben lakom, hidd el,a migránsok problémát jelentenek."


Kérlek mesélj, hogy lehetetlenítik el Győr életét a migránsok.

2017. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Elolvastam a kérdésed, és végigolvastam a kiegészítésed. Ennek tükrében a válaszom:


Számomra másodjára is szimpatikus

2017. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
4%
Így próbál az SZDSZ visszasomfodálni...
2017. febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%

Mutasd már azokat a kisebbségvédelmi és migrációs témában tett gyanús kijelentéseket.


Addig ez nem más, csak a szokásos Finkelsteini hangulatkeltés, amivel a felettem lévő elektron is próbálkozik. Persze a hazugságát nem tudja bizonyítani.

2017. febr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én is Győrbe élek, kérlek mesélj már hogy hogyan tapasztalod Győrbe a migránsválságot? :D
2017. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

"A Momentum számomra akkor kezdett el unszimpatikussá válni, amikor elkezdtek felszínre kerülni ezek a liberális elemek.Például kisebbségvédelem, illetve a migráció témájában tett gyanús kijelentések."


Számomra nem csak elsőre,hanem azóta is szimpatikusak.

Mondjuk én ismerek olyan,mára elavult,kissé elfelejtett fogalmakat,mint pl: empátia,emberség.


"Úgy gondolom, a közel-keleti,afrikai migráció elutasítása magától értetődik egy olyan pártnál,politikai formációnál, ami magyarnak vallja magát."


szerintem nincs összefüggés,dehát bele verték a fejedbe,nincs mint tenni :D

2017. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!