Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt Horn Gyulával?

Mi történt Horn Gyulával?

Figyelt kérdés

Úgyértem lehet összefüggés a múltja és aközött hogy agyilag leépült viszonylag rövid idő alatt, meg hogy évekig feküdt a kórházban mielőtt meghalt?


Sajnálták akkor az emberek?


Én úgy vettem észre egyébként 2006-ig az ország nagy hányada jó miniszterelnöknek tartotta és inkább miniszterelnökként gondoltak rá mint lövöldöző micsodaként. Ma mért lett ez más?


Miért csak most lett utána ilyen nagy gyűlölet iránta? Főleg miután már mindegy, mert meghalt.

A legtöbb megnyilvánulás róla hogy megbocsáthatatlan amit a múltban tett.


Még oylan is van aki a legjobbnak tartja a rendszerváltás óta, mondván hogy "Gyurcsánynál meg Orbánnál is jobb!"


Akkor most mi van vele?


Többe tagoltam mert több is a szempont a kérdésben.



2017. febr. 28. 16:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

7-es valami nem hagyott nyugodni a válaszodban, és most rájöttem mi. Tulajdonképp a valósághoz van valami köze annak amit írtál a nyilasos példát.

Horn apjának is volt egy storyja aminek vélhetően szintén van köze Horn múltjához.

2017. okt. 3. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!