Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor és a Fidesz-KDNP...

Orbán Viktor és a Fidesz-KDNP milyen hatással volt a magyarok közgondolkozására, mentalitására, világnézetére, világfelfogására?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 19:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
NemTom...! Talán neked kellene nekifutni a válaszadásnak, ha már reagáltál felvetésemre!Azt nagyon tudjátok nyomni, ami a mostani hatalmat illeti, de hogy az imádott ballibsi manóitok mit csináltak, azt megbocsátjátok!!!
2017. márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Ejnye Tom, pont azért lophatnak, amit a #20-ban kérdezel.

Itt vagyunk mondjuk mi ketten. De dolgozol jó sokat, ezért kapsz pénzt. Én ellopom tőled folyamatosan. Te meggebedsz, én jól élek. Honnan van a pénzem? Tőled loptam. Honnan van a te pénzed? Gürcöltél és kaptál érte kis alamizsnát. Ennyi. Most képzeld ezt el úgy, hogy pár ezren lopnak pár milliótól. Sőt, ha valaki nem hagyná, törvényt hoznak, hogy hagyni kell. Ha ebből se érted, akkor te halálos fidesz-fertőzést kaptál.

2017. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Tom Benko ***** válasza:

@21: "de ha ezek csak lopnak, miből van pénz utak építésére, városrészek átépítésére, stadionok (talán nem kellene ennyi) építésére"


Pont itt magyaráztad el!

2017. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Tom Benko ***** válasza:
@22: Én értem, eddig is értettem, nem értem, miért nekem magyarázod.
2017. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Felfoghatnád, a kollégád ironizál... Ugyanigy nem érted az én megjegyzésemet... Megmagyarázom! Ti állítjátok, hogy Orbánék szétlopják az ország vagyonát az eu-s pénzekkel együtt! (Ugye a 4-es metróban nem Orbánék loptak? Vagy ott is?) De akkor honnan van pénz az említett építkezésekre? Neked /nektek kéne erre magyarázatot adni! Én világosan beszéltem...
2017. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!