Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kilehet jelenteni, hogy a...

Kilehet jelenteni, hogy a "zöldek", meg bizonyos civilszervezetek tudomány és fejlődésellenesek?

Figyelt kérdés

[link]


Európában még a genetikailag módosított növényeknél is forgatják a szemüket sokan.Az állatok,netán emberek genetikai módosításának még a gondolata is is tilos.

Amerikában más a helyzet.Bátrabbak, például GMO terén is.Emiatt sokkal jobb a mezőgazdaságuk, az európai hozzájuk képest nagyon elavult, hatékonyságban is verik az európait.



[link]

Több kutyafajnak is az agyontenyészés miatt bizonyos genetikai rendellenességei alakultak ki.


Az amerikai tudósok azt kérdezik:Miért ne lehetne genetikai módosításokat végezni állatokon,hogyha ezzel javítható a genetikai állományuk,megszüntethetőek a veleszületett rendellenességek?

Ez később embereken is használható lenne, én támogatom.


Viszont, vannak ezek a zöld, meg kitudja milyen civilszervezetek, akik ezt ellenzik.Kijelenthető, hogy ők a fejlődés ellen vannak?

De, nem csak ebben.Például autós közlekedést is ellenzik.Vagy, bizonyos beruházásoknál tiltakoznak.



Én láttam már pár jövőben játszódó sci-fit.Ott olyan is volt, hogy az ilyen civilszervezetek terrormerényleteket követtek el, mert ellenezték a robotokat, a genetikai kutatásokat, hasonlókat.



2017. febr. 28. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem, azt lehet kimondani, hogy sok csekély tudású ember képes az emberiséget is tönkretenni, ha elég agresszív.

Nyilván hülyeségnek tartod, ha azt mondom, hogy akár 40 évvel ezelőtt Magyarországon vagy 30-40 féle almát ehettél és mind más ízű volt, hogy a tehéntől fejt tej egészen más ízű, állagú és hatású, hogy létezett 20 féle krumpli és mind másra jó. Sorolhatnám még, de minek. Te azt hiszed, amerikai tudósok mondják amit mondanak, én mást tudok. Te azt hiszed, információt kapsz, én meg tudom, hogy reklámot. Azt is tudom, miért. De te ezt úgyse hiszed el, minek terhelnélek vele.

2017. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Baluba ***** válasza:

Nem, de fontos számukra, hogy ne okozzunk alapos megfontolás nélkül visszafordíthatatlan változásokat a környezetünkben, élelmiszereinkben, saját magunkban.

Például kifejezetten jól jön, ha a HIV-re csak 10 évvel később találunk gyógyszert, ha cserébe az nem fog rákot okozni.

Bizonyos szempontból sokkal inkább jellemzi őket a tudományos alaposság, mint az elfogult fejlődéspártiakat.

2017. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább csak óvatosak. A tudomány óriási dolgokra képes, csak az a baj, hogy nem csak jó értelemben.
2017. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!